8417-2026 - Ergebnis
Polen – Videokonferenzsoftwarepaket – Dostawa licencji do systemu wideokonferencji
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa licencji do systemu wideokonferencji
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa licencji do systemu wideokonferencji dla posiadanego przez Zamawiającego systemu do wideokonferencji Cisco Webex. Przedmiot zamówienia został opisany w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia (zwanym dalej „SOPZ”), stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ gdzie zgodnie z art. 99 ust. 6 Pzp Zamawiający wskazał kryteria stosowane w celu oceny równoważności i projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 8 do SWZ .
Vorherige Bekanntmachung771863-2025
Interne KennungOPPIV.272.84.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48515000 Videokonferenzsoftwarepaket
5. Los
LosLOT-0001