See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi wykonania prac interwencyjnych w pasie drogowym dróg wojewódzkich w latach 2026 – 2027 r. z podziałem na 8 części
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Usługi wykonania prac interwencyjnych w pasie drogowym dróg wojewódzkich w latach 2026 – 2027 r. z podziałem na 8 części. CPV 60 18 20 00 – 7 Wynajem pojazdów przemysłowych wraz z kierowcą CPV 45 23 32 22 – 1 Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania CPV 45 52 00 00 – 8 Wynajem koparek wraz z obsługą operatorską CPV 34 92 84 72 – 7 Oznakowanie CPV 90 52 43 00 – 9 Usługi usuwania odpadów biologicznych Zamówienie zostało podzielone na następujące części: 1) Część zamówienia nr 1 - dotyczy RDW Inowrocław; 2) Część zamówienia nr 2 - dotyczy RDW Toruń; 3) Część zamówienia nr 3 - dotyczy RDW Tuchola; 4) Część zamówienia nr 4 - dotyczy RDW Wąbrzeźno; 5) Część zamówienia nr 5 - dotyczy RDW Wąbrzeźno; 6) Część zamówienia nr 6 - dotyczy RDW Włocławek; 7) Część zamówienia nr 7 - dotyczy RDW Żołędowo; 8) Część zamówienia nr 8 - dotyczy RDW Żołędowo. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz Zakres i zasady wykonywania usług określają: Wzór umowy (Załącznik nr 3 do SWZ), Opis Przedmiotu Zamówienia (Załącznik nr 5 do SWZ) oraz Kosztorysy ofertowe (Załącznik nr 6.1 – 6.8 do SWZ) wraz z załącznikiem nr 1 do KO. 3. Przewidywane ilości prac określone w załączniku nr 6.1 - 6.8 do SWZ są ilościami szacunkowymi, przyjętymi przez Zamawiającego wyłącznie w celu obliczenia przez Wykonawcę ceny oferty i wskazania przewidywanych, orientacyjnych potrzeb w zakresie przedmiotu zamówienia. Rzeczywista ilość zlecanych usług będzie wynikała z faktycznych potrzeb Zamawiającego, przy czym maksymalna wartość zamówienia (umowy) nie przekroczy kwoty, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotu zamówienia i do tej kwoty będzie realizowany przedmiot zamówienia (nie dotyczy opcji) tj.: 1) Część zamówienia nr 1 - 805 896,00 zł brutto; 2) Część zamówienia nr 2 – 710 128,20 zł brutto; 3) Część zamówienia nr 3 – 359 639,70 zł brutto; 4) Część zamówienia nr 4 – 300 011,76 zł brutto; 5) Część zamówienia nr 5 - 300 011,76 zł brutto; 6) Część zamówienia nr 6 – 481 067,76 zł brutto; 7) Część zamówienia nr 7 – 368 901,60 zł brutto; 8) Część zamówienia nr 8 - 368 901,60 zł brutto.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60182000 Vermietung von Schwerlastwagen mit Fahrer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90524300 Beseitigung von biologischen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część zamówienia nr 1 - dotyczy RDW Inowrocław
Optionen:
Beschreibung der Optionen: VII. Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania prawa opcji. Informacje określające między innymi rodzaj i maksymalną wartość opcji czy okoliczności skorzystania z opcji zostały zawarte w załączniku nr 3 do SWZ – wzór umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Część zamówienia nr 2 - dotyczy RDW Toruń
Los: LOT-0003
Titel: Część zamówienia nr 3 - dotyczy RDW Tuchola
Los: LOT-0004
Titel: Część zamówienia nr 4 - dotyczy RDW Wąbrzeźno
Los: LOT-0005
Titel: Część zamówienia nr 5 - dotyczy RDW Wąbrzeźno
Los: LOT-0006
Titel: Część zamówienia nr 6 - dotyczy RDW Włocławek
Los: LOT-0007
Titel: Część zamówienia nr 7 - dotyczy RDW Żołędowo
Los: LOT-0008
Titel: Część zamówienia nr 8 - dotyczy RDW Żołędowo