2. Verfahren
Verfahren
Titel: Herinrichting Oostflank Radboudumc te Nijmegen
Beschreibung: Radboudumc is op zoek naar een bouwkundig aannemer en een werktuigkundig en elektrotechnisch installateur voor de herinrichting van de ‘Oostflank’ van Radboudumc. Zie verder de selectiestukken. Zie selectiestukken.
Interne Kennung: UAN2537
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Bouwkundige uitvoeringswerkzaamheden
Beschreibung: Zie selectiestukken. Zie selectiestukken.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45210000 Bauleistungen im Hochbau
Los: LOT-0002
Titel: Werktuigkundige en elektrotechnische uitvoeringswerkzaamheden
Beschreibung: Zie selectiestukken Zie selectiestukken
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten