See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor levering, installatie en onderhoud van vol-dynamische parkeer- en verkeersgeleidingsborden en toebehoren en van een centraal beheersysteem
Beschreibung: MPA wenst de bestaande parkeergeleidingsborden in Antwerpen te vervangen door vol-dynamische parkeer- en verkeergeleidingsborden, alsook een aantal nieuwe borden te voorzien op nieuwe locaties. Daarnaast dienen al deze vol-dynamische borden door de opdrachtnemer te worden onderhouden. De Opdrachtnemer staat in voor de realisatie van een volledig werkend parkeer- en verkeergeleidingssysteem. Samengevat bestaat de Opdracht uit de volgende componenten (tijdens de basis- en verlengingsperiode van de Opdracht): - de levering, de installatie en de indienststelling van vol-dynamische parkeer- en verkeersgeleidingsborden inclusief toebehoren (zowel ten behoeve van het basissysteem als ten behoeve van toekomstige uitbreidingen); - de levering, de indienststelling, het operationeel houden en het up-to-date houden van een centraal beheersysteem; - het technisch beheer en het (preventief, correctief en evolutief) onderhoud van de geplaatste parkeer- en verkeergeleidingsborden en van het centraal beheersysteem en dit zowel tijdens de waarborgperiode als na de waarborgperiode. De vol-dynamische parkeer- en verkeergeleidingsborden worden eigendom van de aanbestedende overheid. Het centraal beheersysteem blijft eigendom van de Opdrachtnemer. De Aanbestedende Overheid verkrijgt voor de volledige duur van de opdracht (zowel tijdens de basisperiode als de verlengingsperiode en instandhoudingsperiode) een gebruiksrecht c.q. een licentie op dit centraal beheersysteem. De Opdracht wordt gesloten voor een periode van 4 jaar (basisperiode) en is verlengbaar met twee keer 2 jaar (verlengingsperiode). Binnen de basisperiode en de verlengingsperiode kunnen alle onderdelen van de opdracht worden besteld. Na afloop van de verlengingsperiode, kan de Aanbestedende Overheid beslissen (zonder dat zij daartoe verplicht is) om het onderhoud van het op dat ogenblik bestaande parkeer- en verkeergeleidingssysteem jaar na jaar te verlengen met een maximum van 5 jaar en dit met het oog op de verdere instandhouding van het bestaande systeem (instandhoudingsperiode). Ongeacht het tijdstip waarop de afzonderlijke parkeer- en verkeergeleidingsborden werden geplaatst c.q. werden verwijderd (binnen de basisperiode en/of binnen de plaatsingsperiode), zal het onderhoud op alle geplaatste parkeer- en verkeergeleidingsborden op hetzelfde ogenblik een einde nemen. De motieven over de duurtijd van de opdracht zijn terug te vinden in titel 2.5 van de selectieleidraad.
Interne Kennung: 20231024 - Parkeer- en verkeergeleidingsborden
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34923000 Ausrüstung für die Straßenverkehrssteuerung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34992000 Zeichen und beleuchtete Zeichen, 45315100 Elektrotechnikinstallation, 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste, 34928472 Wegweiser, 34970000 Verkehrsüberwachungseinrichtung, 34972000 Verkehrsfluss-Messsystem, 45316210 Installation von Verkehrsüberwachungseinrichtungen, 34996300 Steuer- und Überwachungs-, Sicherheits- oder Signaleinrichtungen für Parkplätze, 63712700 Verkehrsregelung, 34926000 Ausrüstung für Parkplätze, 34990000 Ausrüstung für Kontrolle, Sicherheit, Signalisierung und Beleuchtung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 20231024 - Parkeer- en verkeersgeleidingsborden - 1
Beschreibung: Zie gepubliceerde selectieleidraad.
Interne Kennung: 1