841850-2025 - Wettbewerb
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Zakup systemu przetwarzania, archiwizacji i dystrybucji obrazów diagnostycznych i dokumentacji medycznej w ramach Integracji i rozbudowy systemów informatycznych świadczeniodawcy oraz Wdrożenia rozwiązań AI i podłączenie do centralnego repozytorium danych medycznych dla Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego Sp. z o.o. w Radomiu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup systemu przetwarzania, archiwizacji i dystrybucji obrazów diagnostycznych i dokumentacji medycznej w ramach Integracji i rozbudowy systemów informatycznych świadczeniodawcy oraz Wdrożenia rozwiązań AI i podłączenie do centralnego repozytorium danych medycznych dla Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego Sp. z o.o. w Radomiu
BeschreibungPrzedmiot zamówienia stanowi zakup systemu przetwarzania, archiwizacji i dystrybucji obrazów diagnostycznych i dokumentacji medycznej wraz z zakupem modułu opisowego PACS oraz modułu teleradiologicznego umożliwiającego udostępnianie i zdalne opisywanie badań, zakup przeglądarki klinicznej DICOM, zakup modułu oprogramowania PACS ePortal Pacjenta i integracja z węzłem krajowym, zakup pakietu podłączeń DICOM/zestawu narzędzi lub konfiguracji umożliwiających połączenie z systemem medycznym opartym na standardzie DICOM w zakresie Store, Query / Retrieve, Modality Worklist lub HL7 dla urządzeń EEG, EKG, Koronarografia będących na wyposażeniu Zamawiającego lub zakupionych w ramach KPO, odwirtualizowanie - migracja danych PACS na nowe zasoby sprzętowe udostępnione przez zamawiającego, wdrożenie rozwiązań AI i podłączenie do centralnego repozytorium danych medycznych. Intergracja i wymiana danych z opracowaną przez Centrum e-Zdrowia platformą usług inteligentnych (PUI) w zakresie AI, wspomagających proces podejmowania decyzji diagnostyczno - leczniczych przez lekarza wraz z serwisem i nadzorem nad wszystkimi zainstalowanymi elementami systemu PACS.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72253200 Systemunterstützung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup systemu przetwarzania, archiwizacji i dystrybucji obrazów diagnostycznych i dokumentacji medycznej w ramach Integracji i rozbudowy systemów informatycznych świadczeniodawcy oraz Wdrożenia rozwiązań AI i podłączenie do centralnego repozytorium danych medycznych. Zamówienie składa się z jednej części obejmującej zakup systemu przetwarzania, archiwizacji i dystrybucji obrazów diagnostycznych i dokumentacji medycznej wraz z zakupem modułu opisowego PACS oraz modułu teleradiologicznego umożliwiającego udostępnianie i zdalne opisywanie badań, zakup przeglądarki klinicznej DICOM, zakup modułu oprogramowania PACS ePortal Pacjenta i integracja z węzłem krajowym, zakup pakietu podłączeń DICOM/zestawu narzędzi lub konfiguracji umożliwiających połączenie z systemem medycznym opartym na standardzie DICOM w zakresie Store, Query / Retrieve, Modality Worklist lub HL7 dla urządzeń EEG, EKG, Koronarografia będących na wyposażeniu Zamawiającego lub zakupionych w ramach KPO, odwirtualizowanie - migracja danych PACS na nowe zasoby sprzętowe udostępnione przez zamawiającego, wdrożenie rozwiązań AI i podłączenie do centralnego repozytorium danych medycznych. Intergracja i wymiana danych z opracowaną przez Centrum e-Zdrowia platformą usług inteligentnych (PUI) w zakresie AI, wspomagających proces podejmowania decyzji diagnostyczno - leczniczych przez lekarza wraz z serwisem i nadzorem nad wszystkimi zainstalowanymi elementami systemu PACS.
Interne KennungDZP.341.89.2025