See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Spółki PSE SA z tytułu prowadzonej działalności oraz posiadanego mienia.
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Spółki PSE SA z tytułu prowadzonej działalności oraz posiadanego mienia. 2) Zamówienie podzielone jest na cztery Pakiety, tj.: a) pakiet I – ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej ogólnej; b) pakiet II - ubezpieczenie nadwyżkowe I ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej ogólnej; c) pakiet III – ubezpieczenie nadwyżkowe II ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej ogólnej; d) pakiet IV – ubezpieczenie odpowiedzialności środowiskowej 3) Opis potrzeb zamawiającego i cechy charakterystyczne przedmiotu zamówienia oraz minimalne wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia/realizacji zamówienia, niepodlegające negocjacjom, które muszą spełnić wszystkie oferty określono w Części II OPIW, z tym że na etapie ogłoszenia zamówienia zostanie udostępniony skrócony opis potrzeb i wymagań zamówienia – stosownie do postanowień art. 18 ustawy Pzp. Działając na podstawie art. 381 ust. 9 oraz 133 ust. 3 ustawy, Zamawiający ustanawia wymagania dotyczące zachowania poufnego charakteru informacji przekazanych Wykonawcom w toku postępowania. Poufny charakter mają następujące części OPIW: - Część II OPIW – Opis przedmiotu zamówienia; - Część IV OPIW Projektowane postanowienia umowy. Wykonawcy zaproszeni do udziału w kolejnym etapie postępowania, tj. wraz z zaproszeniem do negocjacji otrzymają pełny opis przedmiotu zamówienia (Część II OPIW) oraz Projektowane postanowienia umowy (Część IV OPIW). a) Wykonawcy zobowiązani są do złożenia oświadczeń o zachowanie poufności wraz z wnioskiem o dopuszczenie do udziału w postępowaniu (wzór 3 lit. a i lit. b Części III OPIW). b) Wymagane jest złożenie oświadczeń przez osoby uprawnione do reprezentacji Wykonawcy (uprawnienie to musi wynikać z dokumentów rejestrowych lub pełnomocnictwa, którym w tym postępowaniu dysponuje Zamawiający) oraz przez osoby, które będą uczestniczyć w postępowaniu. Oświadczenia muszą być złożone (zamieszczone na Platformie zakupowej wraz z wnioskiem o dopuszczenie do udziału w postępowaniu) w formie dokumentów elektronicznych podpisanych kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Uwaga: Jeżeli osoby które będą uczestnicy w postępowaniu, nie dysponują kwalifikowanymi podpisami elektronicznymi, Zamawiający dopuszcza aby oświadczenia te były podpisane odręcznie przez osoby składające oświadczenia, zeskanowane, potwierdzone za zgodność z oryginałem przez osoby uprawnione do złożenia oświadczeń woli i wiedzy w imieniu Wykonawcy i w takiej formie przekazane do Zamawiającego za pośrednictwem Platformy zakupowej. c) Informacje stanowiące tajemnicę przedsiębiorstwa będą przekazane do Wykonawcy w formie zaszyfrowanej za pośrednictwem Platformy Zakupowej. Na wskazany przez Wykonawcę we wniosku adres e-mail będzie przesyłane hasło do odszyfrowania tych dokumentów. 4) Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych – liczba Pakietów 4, tj.: a) pakiet I – ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej ogólnej; b) pakiet II - ubezpieczenie nadwyżkowe I ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej ogólnej; c) pakiet III – ubezpieczenie nadwyżkowe II ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej ogólnej; d) pakiet IV – ubezpieczenie odpowiedzialności środowiskowej. UWAGA: Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych – liczba pakietów 4. Wykonawcy mogą złożyć oferty na jeden, dwa, trzy lub cztery pakiety. Wykonawca w składanej ofercie wyceni całość przedmiotu zamówienia, dotyczącą danego pakietu osobno. Zamawiający nie określa maksymalnej liczby pakietów, na które może zostać udzielone zamówienie jednemu Wykonawcy. 5) Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 6) Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań. 7) Zamawiający podkreśla, że niniejsze postępowanie prowadzone jest w trybie sektorowych negocjacji z ogłoszeniem. Oznacza to, że po złożeniu wniosków, z zakwalifikowanymi do II etapu postępowania Wykonawcami, negocjowane będą warunki realizacji przedmiotu zamówienia. Zgodnie z treści art. 381 ust. 8 ustawy nie mogą one prowadzić do zmiany minimalnych wymagań oraz kryteriów oceny ofert i ich wag, określonych w ogłoszeniu o wszczęciu postępowania oraz w opisie potrzeb i wymagań. 8) Stosownie do postanowień 438 ustawy w związku z art. 95 ust. 1 ustawy wymagania w zakresie obowiązku zatrudnienia pracowników określono w Części IV OPIW/SWZ. 9) W wyniku przeprowadzonego postępowania zostanie zawarta umowa na okres 36 miesięcy od dnia zawarcia umowy, która obowiązywać będzie nie wcześniej jednak niż od 27.05.2026 r.
Interne Kennung: 2025/WNP-0332-DU-AB
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Spółki PSE SA z tytułu prowadzonej działalności oraz posiadanego mienia. PAKIET I.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Spółki PSE SA z tytułu prowadzonej działalności oraz posiadanego mienia. Pakiet I – ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej ogólnej.
Interne Kennung: PAKIET I
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Spółki PSE SA z tytułu prowadzonej działalności oraz posiadanego mienia. PAKIET II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Spółki PSE SA z tytułu prowadzonej działalności oraz posiadanego mienia. Pakiet II - ubezpieczenie nadwyżkowe I ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej ogólnej.
Interne Kennung: PAKIET II
Los: LOT-0003
Titel: Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Spółki PSE SA z tytułu prowadzonej działalności oraz posiadanego mienia. PAKIET III.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Spółki PSE SA z tytułu prowadzonej działalności oraz posiadanego mienia. Pakiet III – ubezpieczenie nadwyżkowe II ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej ogólnej.
Interne Kennung: PAKIET III
Los: LOT-0004
Titel: Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Spółki PSE SA z tytułu prowadzonej działalności oraz posiadanego mienia. PAKIET IV
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Spółki PSE SA z tytułu prowadzonej działalności oraz posiadanego mienia. Pakiet IV – ubezpieczenie odpowiedzialności środowiskowej.
Interne Kennung: PAKIET IV