See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawę dwuskładnikowych klejów do wzmacniania górotworu do LW Bogdanka S.A. (do magazynów Zamawiającego w Bogdance, Nadrybiu i Stefanowie) z podziałem na zadania (2 zadania)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa dwuskładnikowych klejów do wzmacniania górotworu do LW Bogdanka S.A.” (do magazynów Zamawiającego w Bogdance, Nadrybiu i Stefanowie)” z podziałem na 2 zadania. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Część III SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia. 3. Przedmiotowe zamówienie jest zamówieniem sektorowym w rozumieniu art. 7 pkt 35) ustawy Pzp.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24911200 Kleber
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 – A/ klej dwuskładnikowy poliuretanowy do wzmacniania górotworu suchego i wilgotnego (szybko reagujący przeznaczony do wzmacniania górotworu spękanego, lub silnie rozluźnionych skał karbońskich oraz pokładów węgla kamiennego, będących w stanie suchym i wilgotnym) - szacunkowa ilość 1 963 500 kg, B/ klej dwuskładnikowy poliuretanowy do wzmacniania górotworu mokrego i zawodnionego (szyb
Interne Kennung: 1590_HZP_MMA_2025
Haupteinstufung (cpv): 43613000 Teile für Kohle- oder Gesteinschrämmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43613000 Teile für Kohle- oder Gesteinschrämmaschinen
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 – A/ klej dwuskładnikowy organiczno-mineralny do iniekcji górotworu i wklejania kotew strunowych - szacunkowa ilość 174 240 kg, B/ klej dwuskładnikowy organiczno-mineralny tiksotropowy do wklejania kotew strunowych – szacunkowa ilość 212 960 kg
Interne Kennung: 1380/HZP/MMA/2024/2