2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zimowe utrzymanie dróg będących w zarządzie Prezydenta Miasta Radomska i dróg powiatowych w granicach administracyjnych miasta Radomska
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług zimowego utrzymaniu dróg będących w zarządzie Prezydenta Miasta Radomska i dróg powiatowych w granicach administracyjnych miasta Radomska polegających na: a) mechanicznym odśnieżaniu dróg w kolejności określonej przez Zamawiającego w oparciu o załącznik nr 2 do projektu/wzoru umowy stanowiącego dodatek nr 8 do SWZ, w tym zatok przystankowych; b) usuwaniu śliskości zimowej dróg w kolejności określonej przez Zamawiającego w oparciu o załącznik nr 2 do projektu/wzoru umowy stanowiącego dodatek nr 8 do SWZ, poprzez posypywanie solą lub materiałem uszorstniającym, w tym zatok przystankowych; c) mechanicznym odśnieżaniu i usuwaniu śliskości zimowej parkingów, których właścicielem jest Zamawiający, zlokalizowanych poza pasami drogowymi; d) usuwaniu (wywozie) śniegu z pasów drogowych. e) posprzątaniu zamiatarka mechaniczną jezdni z piasku i zanieczyszczeń drogowych po zakończeniu sezonu zimowego określonych przez Zamawiającego w zleceniu, tj. załadunek, wywóz własnym transportem i przekazanie na wysypisko. Wywóz nieczystości może nastąpić tylko na legalne wysypisko śmieci. Nie określa się wymagań zapewniających dostępność osobom ze szczególnymi potrzebami w ramach przedmiotowego zadania publicznego, gdyż charakter zamówionych usług nie dotyczy żadnego zakresu zapisów zawartych w art. 6 ustawy z dnia 19 lipca 2019 r. o zapewnieniu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami (t. j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1411). W szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia zawartym we wzorze umowy wraz z załącznikami ( (dodatek nr 8 do SWZ) i Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia (dodatek nr 9 do SWZ) określone zostały wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 715298-2025
Interne Kennung: PZP.271.1.32.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
5. Los
Los: LOT-0001