2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa dostawa ciepła do bud. 100% własności SP na Os. Akademickim „Przyjaźń” ul. Konarskiego, kod 01-355 w W-wie, obejmująca sprzedaż i przesył za pośrednictwem nośnika ciepła – gorącej wody
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Kompleksowa dostawa ciepła do budynków stanowiących 100% własności Skarbu Państwa na Osiedlu Akademickim „Przyjaźń” przy ul. Konarskiego, kod pocztowy 01-355 w Warszawie, obejmująca sprzedaż i przesył ciepła dostarczonego za pośrednictwem nośnika ciepła – gorącej wody. Planowane zużycie energii cieplnej do wszystkich obiektów od dnia 01.05.2026 r. do dnia 30.04.2028 r. wynosi 78206,81 GJ. Adresowy wykaz nieruchomości zawierający charakterystykę budynków wraz z zamówiona mocą cieplną wraz z informacjami o obiektach, stanowi załącznik nr 7 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: WNP-042/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Ustawa Prawo Zamówień Publicznych
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kompleksowa dostawa ciepła do budynków stanowiących 100% własności Skarbu Państwa na Osiedlu Akademickim „Przyjaźń” przy ul. Konarskiego, kod pocztowy 01-355 w Warszawie, obejmująca sprzedaż i przesył ciepła dostarczonego za pośrednictwem nośnika ciepła – gorącej wody.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Kompleksowa dostawa ciepła do budynków stanowiących 100% własności Skarbu Państwa na Osiedlu Akademickim „Przyjaźń” przy ul. Konarskiego, kod pocztowy 01-355 w Warszawie, obejmująca sprzedaż i przesył ciepła dostarczonego za pośrednictwem nośnika ciepła – gorącej wody. 5.2 Planowane zużycie energii cieplnej do wszystkich obiektów od dnia 01.05.2026 r. do dnia 30.04.2028 r. wynosi 78206,81 GJ.