See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka traktorového nosiče a kombinované sekací nástavby v počtu dvou kusů
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka dvou kusů továrně nových, nepoužitých traktorových nosičů včetně nových kombinovaných sekacích nástaveb, určených pro potřeby Správy a údržby silnic Pardubického kraje (SÚS PK). Stroje musí být vyrobeny v roce 2025 nebo později a určeny pro celoroční údržbu vozovek. Součástí dodávky je kombinovaná sekací nástavba, tvořená ramenovou a podsvodidlovou sekačkou. Traktory musí být vybaveny vznětovým motorem o výkonu minimálně 100 kW, pohonem 4×4, plynulou převodovkou, vývodovým hřídelem a hydraulickým systémem pro ovládání přídavných zařízení. Ramenové sekací nástavby musí umožňovat práci vpravo, dosah minimálně 7 m, automatické sklápění při nárazu a plynulé nastavení kontaktního tlaku. Barevné provedení všech komponentů je požadováno v odstínu oranžová RAL 2011. Předmětem veřejné zakázky je dále: - dodání veškeré právními předpisy předepsané vybavení pro provoz daného stroje (např. autolékárnička apod.); - provedení potřebných kontrol a dalších činností nutných k uvedení stroje do provozu dle platných právních norem; Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v přílohách této zadávací dokumentace v Příloze č. 6 – Technické parametry pro každou část zvlášť této zadávací dokumentace a jsou považovány za minimální, tzn. že musí být splněny alespoň ve stanoveném rozsahu (tzn. musí být předmětem nabídky splňující nebo lepších parametrů). Nesplnění i jednoho technického parametru bude považováno za nesplnění podmínek stanovených zadavatelem.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16310000 Mäher
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16700000 Traktoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: DBID:1453
Beschreibung: Stručný popis předmětu: A/ Předmětem plnění je Dodávka traktorového nosiče a kombinované sekací nástavby Požadované místo plnění: Cestmistrovské středisko Polička, Starohradská 392, 572 01 Polička. Předmětem veřejné zakázky je dodávka dvou kusů továrně nových, nepoužitých traktorových nosičů včetně nových kombinovaných sekacích nástaveb, určených pro potřeby Správy a údržby silnic Pardubického kraje (SÚS PK). Stroje musí být vyrobeny v roce 2025 nebo později a určeny pro celoroční údržbu vozovek. Součástí dodávky je kombinovaná sekací nástavba, tvořená ramenovou a podsvodidlovou sekačkou. Traktory musí být vybaveny vznětovým motorem o výkonu minimálně 100 kW, pohonem 4×4, plynulou převodovkou, vývodovým hřídelem a hydraulickým systémem pro ovládání přídavných zařízení. Ramenové sekací nástavby musí umožňovat práci vpravo, dosah minimálně 7 m, automatické sklápění při nárazu a plynulé nastavení kontaktního tlaku. Barevné provedení všech komponentů je požadováno v odstínu oranžová RAL 2011. Předmětem veřejné zakázky je dále: - dodání veškeré právními předpisy předepsané vybavení pro provoz daného stroje (např. autolékárnička apod.); - provedení potřebných kontrol a dalších činností nutných k uvedení stroje do provozu dle platných právních norem;
Interne Kennung: SUSPK/10474/2025
Los: LOT-0002
Titel: Část 2 - Traktorový nosič a kombinované sekací nástavby
Beschreibung: Stručný popis předmětu: B/ Předmětem plnění je Dodávka traktorového nosiče a kombinované sekací nástavby Požadované místo plnění: Cestmistrovské středisko Třemošnice, Budovatelů 445, 538 43 Třemošnice Předmětem veřejné zakázky je dodávka dvou kusů továrně nových, nepoužitých traktorových nosičů včetně nových kombinovaných sekacích nástaveb, určených pro potřeby Správy a údržby silnic Pardubického kraje (SÚS PK). Stroje musí být vyrobeny v roce 2025 nebo později a určeny pro celoroční údržbu vozovek. Součástí dodávky je kombinovaná sekací nástavba, tvořená ramenovou a podsvodidlovou sekačkou. Traktory musí být vybaveny vznětovým motorem o výkonu minimálně 100 kW, pohonem 4×4, plynulou převodovkou, vývodovým hřídelem a hydraulickým systémem pro ovládání přídavných zařízení. Ramenové sekací nástavby musí umožňovat práci vpravo, dosah minimálně 7 m, automatické sklápění při nárazu a plynulé nastavení kontaktního tlaku. Barevné provedení všech komponentů je požadováno v odstínu oranžová RAL 2011. Předmětem veřejné zakázky je dále: - dodání veškeré právními předpisy předepsané vybavení pro provoz daného stroje (např. autolékárnička apod.); - provedení potřebných kontrol a dalších činností nutných k uvedení stroje do provozu dle platných právních norem;
Interne Kennung: DBID: 1454