2. Verfahren
Verfahren
Titel: DP 54407 Budowa hangaru postojowo-obsługowego wraz z płaszczyzną przedhangarową oraz budową budynku załogi dyżurnej - I ETAP” na lotnisku w Siemirowicach.
Beschreibung: DP 54407 Budowa hangaru postojowo-obsługowego wraz z płaszczyzną przedhangarową oraz budową budynku załogi dyżurnej - I ETAP” na lotnisku w Siemirowicach.
Interne Kennung: 17TOL-SZP.2812.4.2025
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Dokumentacja projektowa swym zakresem winna obejmować budowę hangaru postojowo- - obsługowego z zapleczem techniczno-biurowym (pow. użytkowa ~ 8 000 m²) z płaszczyzną przedhangarową (pow. płaszczyzny ~ 6 500 m²) oraz budowę budynku załóg dyżurnych (pow. użytkowa ~750 m²) na lotnisku w Siemirowicach wraz z zagospodarowaniem terenu i niezbędną infrastrukturą w jej obrębie. Dokumentacja projektowa winna być opracowana na podstawie Programu Inwestycji wraz z załącznikami niejawnymi oraz aktualizacji Programu Inwestycji. Zadanie wiąże się z dostępem do informacji niejawnych o klauzuli „ZASTRZEŻONE”.
Interne Kennung: 17. TOL