See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna sprzedaż oraz dostarczenie zużywalnych akcesoriów laboratoryjnych oraz odczynników chemicznych dla Centrum Nowych Technologii UW
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna sprzedaż i dostarczenie zużywalnych akcesoriów laboratoryjnych oraz odczynników, przeznaczonych do celów naukowo–badawczych, wyspecyfikowanych w poszczególnych częściach tj. : Część I końcówki do pipet automatycznych i specjalistyczne materiały laboratoryjne. Część II specjalistyczne materiały zużywalne do badań. Część III materiały zużywalne do badań i drobne akcesoria laboratoryjne. Część IV specjalistyczne akcesoria do prac laboratoryjnych I Część V akcesoria filtracyjne i inne niezbędne do prowadzenia prac laboratoryjnych. Część VI specjalistyczne akcesoria do prac laboratoryjnych II Część VII końcówki do pipet automatycznych i naczynia laboratoryjne Część VIII specjalistyczne końcówki do stacji pipetującej Freedom EVO firmy Tecan UWAGA: Wykonawca składający ofertę na część VIII musi posiadać certyfikat autoryzacji producenta końcówek do sprzedaży oraz serwisu aplikacyjnego i technicznego końcówek oraz stacji robotycznej Freedom EVO. Część IX odczynniki chemiczne do wysokowyspecjalizowanych zastosowań badawczych I Część X odczynniki chemiczne do wysokowyspecjalizowanych zastosowań badawczych II 2.Na przedmiot zamówienia składają się : 1) zużywalne akcesoria laboratoryjne - dotyczy części I -VIII 2) odczynniki chemiczne - dotyczy części IX-X, stanowiące tzw. „podstawowy zakres” wskazane w tabelach formularza cenowego, stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ
Interne Kennung: POUZ-361/315/2025/CeNT
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: przetarg nieograniczony
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 19520000 Kunststoffprodukte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien, 33696600 Reagenzien für die Elektrophorese, 33696300 Chemische Reagenzien, 38437000 Laborpipetten und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: końcówki do pipet automatycznych i specjalistyczne materiały laboratoryjne
Beschreibung: Na przedmiot zamówienia składają się końcówki do pipet automatycznych i specjalistyczne materiały laboratoryjne, wskazane w tabeli formularza cenowego- część I , stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część I
Haupteinstufung (cpv): 38437000 Laborpipetten und Zubehör
Los: LOT-0002
Titel: specjalistyczne materiały zużywalne do badań
Beschreibung: Na przedmiot zamówienia składają się specjalistyczne materiały zużywalne do badań, wskazane w tabeli formularza cenowego- część II , stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część II
Los: LOT-0003
Titel: materiały zużywalne do badań i drobne akcesoria laboratoryjne
Beschreibung: Na przedmiot zamówienia składają się materiały zużywalne do badań i drobne akcesoria laboratoryjne, wskazane w tabeli formularza cenowego- część III , stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część III
Los: LOT-0004
Titel: specjalistyczne akcesoria do prac laboratoryjnych I
Beschreibung: Na przedmiot zamówienia składają się specjalistyczne akcesoria do prac laboratoryjnych I , wskazane w tabeli formularza cenowego- część IV , stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część IV
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696600 Reagenzien für die Elektrophorese
Los: LOT-0005
Titel: akcesoria filtracyjne i inne niezbędne do prowadzenia prac laboratoryjnych
Beschreibung: Na przedmiot zamówienia składają się akcesoria filtracyjne i inne niezbędne do prowadzenia prac laboratoryjnych, wskazane w tabeli formularza cenowego- część V, stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część V
Los: LOT-0006
Titel: specjalistyczne akcesoria do prac laboratoryjnych II
Beschreibung: Na przedmiot zamówienia składają się specjalistyczne akcesoria do prac laboratoryjnych II, wskazane w tabeli formularza cenowego- część VI, stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część VI
Los: LOT-0007
Titel: końcówki do pipet automatycznych i naczynia laboratoryjne
Beschreibung: Na przedmiot zamówienia składają się końcówki do pipet automatycznych i naczynia laboratoryjne, wskazane w tabeli formularza cenowego- część VII, stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część VII
Los: LOT-0008
Titel: Część VIII specjalistyczne końcówki do stacji pipetującej Freedom EVO firmy Tecan
Beschreibung: Na przedmiot zamówienia składają się specjalistyczne końcówki do stacji pipetującej Freedom EVO firmy Tecan, wskazane w tabeli formularza cenowego- część VIII, stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ. UWAGA: Wykonawca składający ofertę na część VIII musi posiadać certyfikat autoryzacji producenta końcówek do sprzedaży oraz serwisu aplikacyjnego i technicznego końcówek oraz stacji robotycznej Freedom EVO.
Interne Kennung: Część VIII
Los: LOT-0009
Titel: odczynniki chemiczne do wysokowyspecjalizowanych zastosowań badawczych II
Beschreibung: Na przedmiot zamówienia składają odczynniki chemiczne do wysokowyspecjalizowanych zastosowań badawczych I, wskazane w tabeli formularza cenowego- część IX, stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część IX
Haupteinstufung (cpv): 33696300 Chemische Reagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien, 33696500 Laborreagenzien
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Jeżeli w toku prowadzonych badań naukowych, wyniknie konieczność użycia dodatkowych odczynników, Zamawiający przewiduje zastosowanie „prawa opcji” polegającego na nabyciu dodatkowych odczynników spośród produktów wskazanych w tzw. "bazie dodatkowych produktów", w formie sukcesywnych dostaw
Los: LOT-0010
Beschreibung: Na przedmiot zamówienia składają odczynniki chemiczne do wysokowyspecjalizowanych zastosowań badawczych II, wskazane w tabeli formularza cenowego- część X, stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część X