842157-2025 - Ergebnis
Tschechien – Bau von Mehrzweck-Sportanlagen – SPŠ Třebíč - víceúčelové hřiště a sportoviště
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSPŠ Třebíč - víceúčelové hřiště a sportoviště
BeschreibungÚčelem veřejné zakázky je stavba víceúčelového hřiště a sportoviště s jednotlivými stavebními objekty. Předmětem stavby jsou stavební objekty: - SO 01 Víceúčelové hřiště, - SO 02 Umělé osvětlení, - SO 03 Workoutové hřiště, - SO 04 Tréninkové sektory skoku do dálky, hodu oštěpem a kladivem, vrh koulí, - SO 05 Tréninkový sektor skoku do výšky a do dálky, a související činnosti, práce, výkony, dodávky a služby nezbytné pro provedení stavby.
Interne KennungP25V00000058
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45212220 Bau von Mehrzweck-Sportanlagen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungStavba víceúčelového hřiště
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45212220 Bau von Mehrzweck-Sportanlagen