84219-2026 - Ergebnis
Polen – Medizinische Geräte – Zakup respiratorów i defibrylatorów dla Pogotowia Ratunkowego we Wrocławiu – 2 części
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup respiratorów i defibrylatorów dla Pogotowia Ratunkowego we Wrocławiu – 2 części
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 40 sztuk respiratorów spełniających wymagania normy PN:EN 60601-2-4 i 10 sztuk defibrylatorów spełniających wymagania normy PN:EN 794-3+A2 na potrzeby Zespołów Ratownictwa Medycznego. 2. Oferowany przedmiot zamówienia w zakresie części 1 – dostawa 40 respiratorów: 1) musi być zgodny z normą PN EN 794-3+A2 lub równoważne; 2) musi być nieużytkowany, nie demonstracyjny, kompletny i gotowy do użytkowania oraz posiadać wyposażenie i parametry wskazane w części III SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ). 3. Oferowany przedmiot zamówienia w zakresie części 2 – dostawa 10 defibrylatorów: 1) musi być zgodny z normą PN EN 60601-2-4 lub równoważne; 2) musi być nieużytkowany, nie demonstracyjny, kompletny i gotowy do użytkowania oraz posiadać wyposażenie i parametry wskazane w części III SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ).
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33182100 Defibrillator, 44611200 Atemschutzgeräte
5. Los
LosLOT-0001
TitelRespiratory
Beschreibung1. Przedmiot zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 40 sztuk respiratorów. 2. Miejsce dostawy: Pogotowie Ratunkowe we Wrocławiu; ul. Ziębicka 34-38, 50-507 Wrocław 3. Opis przedmiotu zamówienia wg kodów Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 33100000-1- Urządzenia medyczne; 44611200-8– Respiratory. 4. Opis szczegółowy przedmiotu zamówienia znajduje się w części III SWZ – tj. Opisie Przedmiotu Zamówienia. W przypadkach, gdy przy określaniu parametrów podano wartości bez wskazania min. lub max. należy rozumieć, że dopuszcza się parametry nie gorsze niż wskazane.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44611200 Atemschutzgeräte
Optionen
Beschreibung der OptionenBrak opcji
LosLOT-0002
TitelDefibrylatory
Beschreibung1. Przedmiot zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 10 sztuk defibrylatorów. 2. Miejsce dostawy: Pogotowie Ratunkowe we Wrocławiu; ul. Ziębicka 34-38, 50-507 Wrocław 3. Opis przedmiotu zamówienia wg kodów Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 33100000-1- Urządzenia medyczne; 33182100-0– Defibrylatory. 4. Opis szczegółowy przedmiotu zamówienia znajduje się w części III SWZ – tj. Opisie Przedmiotu Zamówienia.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33182100 Defibrillator