2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa, uruchomienie i konfiguracja monitoringu wizyjnego CCTV w Centralnym Szpitalu Klinicznym ul. Banacha 1a obejmującego poziomy -1 oraz 0.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, uruchomienie i konfiguracja platformy zarządzania urządzeniami monitoringu wizyjnego CCTV, montaż minimum 140 kamer wraz z uruchomieniem na poziomie -1 oraz 0, integracja dotychczas zainstalowanych kamer IP w UCK WUM – CSK w Warszawie ul Banacha 1a oraz integracja nowego systemu z już istniejącym w obiekcie UCK WUM – DSK w Warszawie ul. Żwirki i Wigury 63A Miejsce dostaw i wykonania usługi: Centralny Szpital Kliniczny ul. Banacha 1a, 02 – 097 Warszawa 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy, Załącznik nr 2a do SWZ – Formularz wymaganych warunków technicznych oraz Załącznik nr 2b do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 577447-2025
Interne Kennung: DZPUCK.262.177.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający wyznaczył termin składania ofert krótszy niż termin określony w art. 138 ust. 1 Pzp z uwagi na pilną potrzebę udzielenia zamówienia, które jest niezbędne dla prawidłowej i bezpiecznej działalności skonsolidowanych szpitali, podczas gdy postępowanie w tym przedmiocie było już procedowane trzykrotnie i we wszystkich przypadkach zostało unieważnione.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30211300 Computerplattformen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30211500 Hauptprozessor (CPU) oder Prozessoren, 48822000 Computerserver, 35125300 Sicherheitskameras
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa, uruchomienie i konfiguracja monitoringu wizyjnego CCTV w Centralnym Szpitalu Klinicznym ul. Banacha 1a obejmującego poziomy -1 oraz 0
Interne Kennung: 1