2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nieuwbouw Huis van de gemeente Beekdaelen
Beschreibung: Nieuwbouw Huis van de gemeente Beekdaelen De gemeente Beekdaelen bereidt de realisatie voor van het nieuwe Huis van de Gemeente op het Deweverplein in Nuth. De opgave behelst de realisatie van een duurzaam, toekomstbestendig gemeentehuis, een integrale parkeeroplossing, tijdelijke huisvesting (het verbouwen van de bestaande gemeentehuizen in Schinnen en in Nuth, zodat deze geschikt blijven voor dienstverlening), herinrichting van het plein en het borgen van de benodigde vergunningen en participatie.
Interne Kennung: Z/25/217508
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45213150 Bau von Bürogebäuden
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Nieuwbouw Huis van de gemeente Beekdaelen
Interne Kennung: 1