2. Verfahren
Verfahren
Titel: Centrum sociálních služeb Poděbrady, Kluk - vybavení
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka vybavení pro projekt „Centrum sociálních služeb Poděbrady, Kluk“, a to dle příloh č.7 a 8 zadávací dokumentace. V případě odlišných parametrů v technické specifikaci vybavení je rozhodující popis v příloze č. 8 - Slepý rozpočet.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1