2. Verfahren
Verfahren
Titel: Personeels- en salarisadministratiesysteem
Beschreibung: Een meerjarig contract met een vaste contracttermijn afsluiten voor een personeels- en salarisadministratiesysteem met één leverancier. Met één leverancier wordt een meerjarige overeenkomst aangegaan.
Interne Kennung: Z/25/214604
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Een meerjarig contract met een vaste contracttermijn met één partij voor een personeels- en salarisadministratiesysteem. Overeenkomst voor de duur van 6 jaar
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst kan tweemaal met 2 jaar verlengd worden.