84252-2026 - Wettbewerb
Belgien – Arzneimittel – Leveren Omalizumab (ATC R03DX05)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren Omalizumab (ATC R03DX05)
Beschreibung: In het kader van een gezamenlijke openbare aanbestedingsprocedure nodigen wij u uit tot het indienen van een offerte voor de levering van het geneesmiddel Omalizumab (ATC R03DX05) in voorgevulde spuiten van 75mg en 150mg . Deze opdracht wordt uitgeschreven voor de volgende deelnemende ziekenhuizen (zie I.2): AZ Alma vzw AZ Sint-Lucas vzw Het betreft een raamovereenkomst voor de gespecificeerde levering binnen de afgesproken termijn en onder de voorwaarden zoals opgenomen in het bestek. Deze procedure verloopt volgens de geldende wetgeving inzake overheidsopdrachten.
Interne Kennung: PPP0SU-160/6022/2026/LAS/JDR/DCA/001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026/LAS/JDR/DCA/001_1