842552-2025 - Ergebnis
Polen – Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer – USŁUGI ZWIĄZANE Z WYNAJMEM AUTOBUSÓW I AUTOKARÓW WRAZ Z KIEROWCĄ
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUSŁUGI ZWIĄZANE Z WYNAJMEM AUTOBUSÓW I AUTOKARÓW WRAZ Z KIEROWCĄ
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi wynajmu autobusów i autokarów wraz z kierowcą w celu przewozu osób na potrzeby 21 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Elblągu oraz jednostek wojskowych i instytucji będących na zaopatrzeniu 21.WOG w Elblągu, Braniewie, Bartoszycach, Morągu, Chruścielu i Ostródzie. Usługa ma na celu w szczególności dowóz żołnierzy i pracowników wojska na szkolenia poligonowe, szkolenia strzeleckie, szkolenia w wojskowych ośrodkach szkolenia, zabezpieczenie uroczystości patriotyczno-wojskowych, odpraw, narad oraz zabezpieczenie przewozu osób (w tym dzieci) podczas wycieczek turystyczno-krajoznawczych oraz kulturalno-rekreacyjnych jak też pozostałych dziedzin działalności wymagających przewozów osobowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1i 5 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung635372-2025
Interne Kennung34/SZP/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60172000 Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungSzczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz obowiązki Wykonawcy zawierają: - Opis przedmiotu zamówienia - Załącznik Nr 1 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy – Załącznik Nr 5 do SWZ.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamówienie realizowane będzie z wykorzystaniem prawa opcji. Opcja polega na powtórzeniu tego samego asortymentu dla ilości maksymalnych określonych w SWZ.