84259-2026 - Wettbewerb
Polen – Projektaufsicht und Dokumentation – Kontrola i monitoring realizacji prac związanych z utworzeniem oraz modernizacją cyfrowych baz danych: EGiB, BDOT500 oraz GESUT dla potrzeb realizacji projektu „e Geodezja II - uzupełnienie cyfrowego zasobu geodezyjnego województwa lubelskiego” – etap III w zakresie obiektu Modliborzyce Miasto
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKontrola i monitoring realizacji prac związanych z utworzeniem oraz modernizacją cyfrowych baz danych: EGiB, BDOT500 oraz GESUT dla potrzeb realizacji projektu „e Geodezja II - uzupełnienie cyfrowego zasobu geodezyjnego województwa lubelskiego” – etap III w zakresie obiektu Modliborzyce Miasto
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia w ujęciu ogólnym jest usługa, mająca na celu realizację zadania obejmującego monitoring przebiegu oraz kontrolę techniczną prac wykonywanych w ramach zamówień dotyczących utworzenia oraz modernizacji cyfrowych baz danych: EGiB, BDOT500, GESUT - obejmujących wybrane obszary jednostki ewidencyjnej 060506_4 Modliborzyce Miasto - zgodnie z OPZ na wykonanie poszczególnych prac - dla potrzeb realizacji projektu "e Geodezja II - uzupełnienie cyfrowego zasobu geodezyjnego województwa lubelskiego". 2. Mając na względzie zapisy zawarte w poszczególnych OPZ na utworzenie oraz modernizację cyfrowych baz danych: EGiB, BDOT500, GESUT, Inspektor Nadzoru i Kontroli zobowiązany jest, przy współpracy z Zamawiającym, do przyjęcia parametrów kontrolnych uwzględniających zapisy OPZ. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ.
Interne KennungL-II.272.1.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71630000 Technische Kontrolle und Tests, 72316000 Datenanalyse
5. Los
LosLOT-0001