See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa sprzętu ochrony ludności i obrony cywilnej.
Beschreibung: Część I – Zakup: zbiornik na olej napędowy o pojemności do 2500 litrów 15 sztuk, kanister na paliwo wykonany z tworzywa sztucznego pojemności 20 litrów 30 sztuk, kanister na paliwo wykonany z tworzywa sztucznego pojemności 10 litrów 30 sztuk, kanister na wodę pitną 20 litrów z kranikiem 50 sztuk, maska przeciwgazowa z pochłaniaczem 100 sztuk, zbiornik/cysterna na wodę pitną 3000-5000l 10 sztuk, płaszcz/sztormiak przeciwdeszczowy 52 sztuki, osuszacz przemysłowy 10 sztuk, przedłużacz przemysłowy 50m 20 sztuk, rozdzielnia elektryczna/rozgałęziacz 10 sztuk, rozdzielnia elektryczna/rozgałęziacz 10 sztuk, łopata 50 sztuk, szpadel 50 sztuk, krzesło ewakuacyjne (schodołaz) 3 sztuki, maszt oświetleniowy LED 3 x 100W IP-65 z windą, wysokość 3.38 m 5 sztuk, zestaw sanitarny mobilny 15 zestawów, pakiet do dekontaminacji wstępnej 10 sztuk, kabina dekontaminacyjna I (mała), 1-osobowa, wym. zewn. 2 x 2 x 2,5 m 5 sztuk, radiometr/monitor skażeń radioaktywnych z rejestracją wyników5 sztuk, torba R1 z wyposażeniem i zestawem szyn Kramera 13 sztuk, apteczka pyło - i wodoszczelna z wyposażeniem i absorbentem wilgoci (walizka) 20 sztuk, apteczka ścienna z wyposażeniem 21 sztuk, taczka 50 sztuk, latarka czołowa 25 sztuk, latarka czołowa 25 sztuk, kalosze 52 pary, piła spalinowa 4 sztuki, zestaw rozruchowy z powerbankiem 50 sztuk, defibrylator AED 7 sztuk, myjka ciśnieniowa 2 sztuki. Część II – Zakup: kontener 4 sztuki, kontener 3 sztuki. Część III – Zakup: fantom szkoleniowy (bez kończyn) 3 sztuki, fantom szkoleniowy z kończynami 10 sztuk. Część IV – Zakup: namiot kwatermistrzowski z nagrzewnicą 2 sztuki. Część V– Zakup: motopompa pożarnicza 1 sztuka. Część VI – Zakup: mobilna stacja uzdatniania wody pitnej 1 sztuka. Część VII– Zakup: agregat prądotwórczy o mocy 20kVA 1 sztuka, agregat prądotwórczy o mocy Część VIII– Zakup: zestawów edukacyjnych VR (Virtual Reality) na potrzeby działań edukacyjnych i szkoleń: VR pierwsza pomoc13 zestawów, komputer do zestawu13 sztuk, zakup zestawów edukacyjnych VR (Virtual Reality) na potrzeby działań edukacyjnych i szkoleń: VR pierwsza pomoc i ratownictwo4 zestawy, komputer do zestawu4 sztuki. Część IX - Zakup: Cysterna do wody pitnej na przyczepie 5000 litrów.
Interne Kennung: WZP.271.31.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44611410 Öllagertanks
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44611000 Tanks
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup i dostawa sprzętu ochrony ludności i obrony cywilnej Część I
Beschreibung: Zakup: zbiornik na olej napędowy o pojemności do 2500 litrów 15 sztuk, kanister na paliwo wykonany z tworzywa sztucznego pojemności 20 litrów 30 sztuk, kanister na paliwo wykonany z tworzywa sztucznego pojemności 10 litrów 30 sztuk, kanister na wodę pitną 20 litrów z kranikiem 50 sztuk, maska przeciwgazowa z pochłaniaczem 100 sztuk, zbiornik/cysterna na wodę pitną 3000-5000l 10 sztuk, płaszcz/sztormiak przeciwdeszczowy 52 sztuki, osuszacz przemysłowy 10 sztuk, przedłużacz przemysłowy 50m 20 sztuk, rozdzielnia elektryczna/rozgałęziacz 10 sztuk, rozdzielnia elektryczna/rozgałęziacz 10 sztuk, łopata 50 sztuk, szpadel 50 sztuk, krzesło ewakuacyjne (schodołaz) 3 sztuki, maszt oświetleniowy LED 3 x 100W IP-65 z windą, wysokość 3.38 m 5 sztuk, zestaw sanitarny mobilny 15 zestawów, pakiet do dekontaminacji wstępnej 10 sztuk, kabina dekontaminacyjna I (mała), 1-osobowa, wym. zewn. 2 x 2 x 2,5 m 5 sztuk, radiometr/monitor skażeń radioaktywnych z rejestracją wyników5 sztuk, torba R1 z wyposażeniem i zestawem szyn Kramera 13 sztuk, apteczka pyło - i wodoszczelna z wyposażeniem i absorbentem wilgoci (walizka) 20 sztuk, apteczka ścienna z wyposażeniem 21 sztuk, taczka 50 sztuk, latarka czołowa 25 sztuk, latarka czołowa 25 sztuk, kalosze 52 pary, piła spalinowa 4 sztuki, zestaw rozruchowy z powerbankiem 50 sztuk, defibrylator AED 7 sztuk, myjka ciśnieniowa 2 sztuki.
Interne Kennung: Część I
Los: LOT-0002
Titel: Zakup i dostawa sprzętu ochrony ludności i obrony cywilnej Część II
Beschreibung: Zakup: kontener 4 sztuk, kontener 3 sztuki.
Interne Kennung: Część II
Haupteinstufung (cpv): 44211100 Mobile, modulare Containergebäude
Los: LOT-0003
Titel: Zakup i dostawa sprzętu ochrony ludności i obrony cywilnej Część III
Beschreibung: Zakup: fantom szkoleniowy (bez kończyn) 3 sztuki, fantom szkoleniowy z kończynami 10 sztuk.
Interne Kennung: Część III
Haupteinstufung (cpv): 35112100 Notfalltrainingspuppe
Los: LOT-0004
Titel: Zakup i dostawa sprzętu ochrony ludności i obrony cywilnej Część IV
Beschreibung: Zakup: namiot kwatermistrzowski z nagrzewnicą 2 sztuki.
Interne Kennung: Część IV
Haupteinstufung (cpv): 39522530 Zelte
Los: LOT-0005
Titel: Zakup i dostawa sprzętu ochrony ludności i obrony cywilnej Część V
Beschreibung: Zakup: motopompa pożarnicza 1 sztuka.
Interne Kennung: Część V
Haupteinstufung (cpv): 34144213 Feuerlöschfahrzeuge
Los: LOT-0006
Titel: Zakup i dostawa sprzętu ochrony ludności i obrony cywilnej Część VI
Beschreibung: Zakup: mobilna stacja uzdatniania wody pitnej 1 sztuka.
Interne Kennung: Część VI
Haupteinstufung (cpv): 42912300 Maschinen und Geräte zum Filtrieren oder Reinigen von Wasser
Los: LOT-0007
Titel: Zakup i dostawa sprzętu ochrony ludności i obrony cywilnej Część VII
Beschreibung: Zakup: agregat prądotwórczy o mocy 20kVA 1 sztuka, agregat prądotwórczy o mocy
Interne Kennung: Część VII
Haupteinstufung (cpv): 31122000 Stromerzeugungsanlagen
Los: LOT-0008
Titel: Zakup i dostawa sprzętu ochrony ludności i obrony cywilnej Część VIII
Beschreibung: Zakup: zestawów edukacyjnych VR (Virtual Reality) na potrzeby działań edukacyjnych i szkoleń: VR pierwsza pomoc13 zestawów, komputer do zestawu13 sztuk, zakup zestawów edukacyjnych VR (Virtual Reality) na potrzeby działań edukacyjnych i szkoleń: VR pierwsza pomoc i ratownictwo4 zestawy, komputer do zestawu4 sztuki.
Interne Kennung: Część VIII
Haupteinstufung (cpv): 38970000 Technischer Simulator für Forschung, Prüfungen und Wissenschaft
Los: LOT-0009
Titel: Zakup i dostawa sprzętu ochrony ludności i obrony cywilnej Część IX
Beschreibung: Zakup: Cysterna do wody pitnej na przyczepie 5000 litrów.
Interne Kennung: Część IX
Haupteinstufung (cpv): 34144212 Tanklöschfahrzeuge