See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Groenbeheer uitgevoerd door sociale tewerkstelling - Meerjarenopdracht 2026-2029
Beschreibung: Natuur- en landschapsbeheerwerken : tewerkstelling via derden van doelgroepwerknemers.
Interne Kennung: PPP01N-1485/5198/2025024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Groenbeheer plantsoenen Gemeente Kinrooi
Interne Kennung: 2025024_1