See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa komputerów i wyposażenia stanowiskowego na potrzeby pracowników Zamawiającego.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów przenośnych wraz ze wsparciem serwisowym na okres minimum 36 miesięcy, licencji na oprogramowanie biurowe, monitorów komputerowych, myszy komputerowych, klawiatur komputerowych oraz listew zasilających. 2. Zamawiający wymaga dostawy: 1) Komputer przenośny – 60 sztuk; 2) Monitor komputerowy – 60 sztuk; 3) Licencja na oprogramowanie biurowe – 60 sztuk; 4) Mysz komputerowa – 60 sztuk; 5) Klawiatura komputerowa – 60 sztuk; 6) Listwa zasilająca (typ A) – 30 sztuk; 7) Listwa zasilająca (typ B) – 30 sztuk. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 1 do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia). Warunki realizacji przedmiotu zamówienia zawarte są w Projektowanych Postanowieniach Umowy stanowiących załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Nr sprawy ZP/4/VII/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme, 30237200 Computerzubehör, 48920000 Büroautomatisierungssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa komputerów i wyposażenia stanowiskowego na potrzeby pracowników Zamawiającego