842678-2025 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen – Bytový dům Červený dvůr
Bekanntmachung der Wettbewerbsergebnisse
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBytový dům Červený dvůr
BeschreibungPředmětem soutěže je novostavba bytového domu v ulici K Červenému Dvoru v městské části Praha 3 a řešení okolních parcel tak aby na nich mohly být umístěny další bytové domy, který svojí výškou orientaci a tvarem umožní dokončení vymezeného bloku. Požadavky na řešení předmětu soutěže jsou definovány v Soutěžním zadání a stanovují se jako doporučené.
Interne KennungP3B
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensOtevřená jednofázová soutěž o návrh viz zadavací dokumentaci.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
LosLOT-0001