2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ophalen en verwerken van afval
Beschreibung: Binnen het havengebied ontstaat op verschillende manieren afval. Het afval waarvan sprake in het kader van deze opdracht betreft: • bedrijfsafval: PMD, PD, GFT, … ten gevolge van de activiteiten in de kantoren en onderhoudswerkplaatsen van North Sea Port; • bedrijfsafval: afval ingezameld binnen het havengebied door North Sea Port (zwerfvuil – drijfvuil – sluikstorten – gevaarlijk afval – veegafval …) en indien mogelijk centraal verzameld aan de onderhoudswerkplaatsen of containers op vaste locaties; • Afval verzameld in containers, verspreid over het havengebied (truckparkings en afval binnenvaart). Naast de ophaling wordt van de inschrijver een proactieve rol verwacht om de afvalophaling en -verwerking duurzamer en milieuvriendelijker te maken.
Interne Kennung: PPP0L6-384/5165/2025-013
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ophalen en verwerken van afval Flanders
Beschreibung: Ophalen en verwerken van afval Flanders
Interne Kennung: 2025-013 I_1
Los: LOT-0002
Titel: Ophalen en verwerken van afval Netherlands
Beschreibung: Ophalen en verwerken van afval Netherlands
Interne Kennung: 2025-013 II_2
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Toegestane opties (Zie (indien van toepassing) opdrachtdocumenten)