2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi utrzymania czystości w budynkach i na terenie zewnętrznym obiektów Oddziału ZUS w Pile w latach 2026-2029
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi utrzymania czystości w budynkach i na terenie zewnętrznym obiektów Oddziału ZUS w Pile zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia oraz warunkami realizacji, które uszczegółowione będą w SWZ. Usługa będzie realizowana w poszczególnych obiektach: 1) Oddział Piła, ul. Dr. Drygasa 5 oraz ul. Dr. Drygasa 7; 2) Inspektorat Chodzież, ul. Mostowa 2 (możliwa lokalizacja przy ul. Małachowskiego 2b oraz przy ul. Dworcowej 1 w okresie trwającej modernizacji budynku przy ulicy Mostowej 2); 3) Inspektorat Czarnków, ul. Kościuszki 87 wraz z wynajmowanymi pomieszczeniami przyległymi do budynku Inspektoratu; 4) Inspektorat Wągrowiec, ul. Przemysłowa 11; 5) Inspektorat Złotów, Al. Piasta 37.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung, 90911000 Wohnungs-, Gebäude- und Fensterreinigung
5. Los
Los: LOT-0001