2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst onderhoud sportvelden gemeente Oude IJsselstreek
Beschreibung: De gemeente Oude IJsselstreek heeft als voornemen om het onderhoud van de sportvelden aan te besteden. Het betreft hier sportterreinen met grasvelden en kunstgrasvelden. Het bestek omvat (globaal) de volgende werkzaamheden: a. Regulier onderhoud natuurgrasvelden; b. Groot onderhoud natuurgrasvelden; c. Regulier onderhoud kunstgras; d. Groot onderhoud kunstgrasvelden; e. Incidenteel onderhoud; f. Leveranties. Het betreft circa 13 sportcomplexen in de gemeente Oude IJsselstreek. Nadere gegevens staan in het bestek.
Interne Kennung: Zaaknummer: 1250770
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De dienst wordt aanbesteed conform het ARW door middel van een Europese Openbare procedure, conform hoofdstuk 2 van het ARW 2016.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77320000 Pflegearbeiten für Sportplätze
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De gemeente Oude IJsselstreek heeft als voornemen om het onderhoud van de sportvelden aan te besteden. Het betreft hier sportterreinen met grasvelden en kunstgrasvelden. Het bestek omvat (globaal) de volgende werkzaamheden: a. Regulier onderhoud natuurgrasvelden; b. Groot onderhoud natuurgrasvelden; c. Regulier onderhoud kunstgras; d. Groot onderhoud kunstgrasvelden; e. Incidenteel onderhoud; f. Leveranties. Betreft circa 13 sportcomplexen binnen de gemeente Oude IJsselstreek. Zie bestek.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Voor de uitvoering van de onderhoudswerkzaamheden is een totale uitvoeringstermijn vastgesteld van 1-1-2026 tot en met 31-12-2027 met een optie voor drie keer twee jaar verlenging.
842759-2025 - Resultaat
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: Zaaknummer: 1250770
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77320000 Onderhouden van sportvelden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: