2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa fabrycznie nowych, nieużywanych modułowych szaf sterowniczych wraz z wyposażeniem na potrzeby LPEC S. A.
Beschreibung: Dostawa fabrycznie nowych, nieużywanych modułowych szaf sterowniczych wraz z wyposażeniem na potrzeby LPEC S. A. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w Załączniku Nr 3 do SWZ (Dokumenty zamówienia).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31682210 Messgeräte und Steuer- und Überwachungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: NZ11.35.436/2025