2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opmeten en digitaliseren van de kwaliteit van voet- en fietspaden voor de dienstjaren 2026-2028
Beschreibung: Haviland igsv treedt op als aankoopcentrale voor wegenscanning. Haviland igsv wenst ook op te treden als aankoopcentrale voor scanning van voet- en fietspaden om hun vennoten te ondersteunen voor het bepalen van de kwaliteit van voet- en fietspaden. Conform de bepalingen van een aankoopcentrale stelt Haviland de lastvoorwaarden en de prijsraming op, voert ze de plaatsingsprocedure en staat ze in voor de gunning van de opdrachtnemer. Aansluitend zal Haviland op basis van de voorwaarden van de offerte van de gegunde opdrachtnemer met de aangesloten gemeenten (zie opsomming in dit bijzonder bestek) trachten een samenwerkingsovereenkomst af te sluiten. Er is geen enkele garantie over het aantal deelnemende gemeenten en de lengte van het netwerk van voet- en fietspaden dat digitaal in kaart moet worden gebracht. De resultaten van de digitale inspectie van het netwerk van voet- en fietspaden moeten er alleszins toe leiden dat: - het voldoende duidelijk is hoe de huidige toestand van het netwerk van voet- en fietspaden is; - een objectieve analyse/vergelijking van de kwaliteit, veiligheid en het comfort van het netwerk van voet- en fietspaden mogelijk is; De kwaliteitsmetingen omvatten: - Berekening en visualisatie van de langsvlakheid: langsvlakheidscoëfficiënten VC 0,5 per segment van 5 m en VC2,5 per segment van 25 m voor respectievelijk voet- en fietspaden, alsook een gemiddelde waarde per “straatzijde” oplaadbaar in gemeentelijk GIS platform; - Digitale kopie van het voet- en fietspad: hoogtekaart van de voet- en fietspaden met kleurenvisualisatie die oneffenheden, mankementen aangeven en lokaliseren; - Intensiteitskaart die de reflectiviteit van de voet- en fietspaden weergeeft en zo markeringen aangeeft, oplaadbaar in gemeentelijk GIS-platform; - HD-camerabeelden per 3-5 m met geo-referentie, oplaadbaar in gemeentelijk GIS-platform; - Optioneel annotatie en lokalisatie van hindernissen/obstakels oplaadbaar in gemeentelijk GIS-platform. Dit bijzonder bestek voorziet in het uitvoeren van verschillende projecten tijdens de dienstjaren 2026 tot en met 2028 om per gegroepeerde bestelling (verspreid over de deelnemende gemeenten binnen elke betreffende bestelling) minstens 100 km lengte aan voet- of fietspaden in kaart te brengen. Er wordt nadrukkelijk gewezen op de werkwijze via het principe van de gegroepeerde bestelling. Haviland zal immers per dienstjaar de bestellingen van de vennoten op een vast tijdstip verzamelen en in zijn globaliteit aan de opdrachtnemer bezorgen. De totale lengte van de te onderzoeken straten wordt uit de som van alle verzamelde bestellingen gehaald. De inschrijver neemt in zijn eenheidsprijzen van de samenvattende meetstaat steeds deze te bestellen totale lengte in rekening om zijn prijsofferte op te stellen. Dit betekent dat door de samenaankoop de deelnemende gemeenten door het aangeboden schaalvoordeel een lagere eenheidsprijs bedingen dan in de situatie waarin ze individueel een opdrachtnemer zouden aanstellen. De hoeveelheden in de toe te leveren inventaris per project/bestelling in het raamcontract zullen een inschatting zijn van de uit te voeren opdracht voor de door de deelnemende gemeenten opgelijste straten per dienstjaar. In geen geval kan de dienstverlener enige vorm van schadevergoeding bekomen als het voorziene aantal opdrachten/kilometers niet wordt bereikt. Plaats van dienstverlening: diverse locaties vennoten Haviland, 1731 Asse
Interne Kennung: PPP0KU-502/5143/111500/SCANNING VOET- EN FIETSPADEN/2026-2028
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71631480 Inspektion von Straßen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 111500/SCANNING VOET- EN FIETSPADEN/2026-2028_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Toegestane opties (Toegestane opties zijn voorzien in het bestek. De inschrijvers is niet verplicht om een offerte voor de toegestane opties in te dienen, zoniet zal deze offerte als substantieel onregelmatig worden beschouwd. De aanbestedende overheid is nooit verplicht om een optie te bestellen, noch bij de sluiting, noch tijdens de uitvoering van de opdracht.) Vereiste opties (Vereiste opties zijn voorzien in het bestek. De aanbestedende overheid is nooit verplicht om een optie te bestellen, noch bij de sluiting, noch tijdens de uitvoering van de opdracht.)