2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup platformy NMR do badań metabolomicznych w ramach finansowana z dotacji celowej ze środków budżetu państwa, przyznanej przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa platformy NMR do badań metabolomicznych w ramach finansowana z dotacji celowej ze środków budżetu państwa, przyznanej przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa „Opis przedmiotu zamówienia”, stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ oraz projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: DT.OT/230/01/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1.Postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U.2024.1320 ze zm.). 2. Zgodnie z art. 139 ust. 1 Ustawy Pzp Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001