See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup wraz z dostawą wyposażenia dla kierunku pielęgniarstwo w Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Przemyślu
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje zakup wraz z dostawą wyposażenia dla kierunku pielęgniarstwo w Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Przemyślu. 2. Zamówienie zostało podzielone na trzy zadania częściowe 5. Przedmiot i zakres zamówienia został opisany w załączniku nr 1A, 1B, 1C do SWZ – Opisie przedmiotu zamówienia. 6. Zamawiający wymaga, aby oferowany przedmiot zamówienia odpowiadał standardom jakościowym i technicznym, wynikającym z funkcji i przeznaczenia, był wolny od wad fizycznych i prawnych, nie był obciążony żadnymi prawami na rzecz osób trzecich. 7. Sprawdzenie przedmiotu zamówienia będzie polegało na upewnieniu się, że przedmiot dostawy jest wolny od wad fizycznych, działa zgodnie z przeznaczeniem, a w szczególności odpowiada opisowi przedmiotu zamówienia zawartemu w wybranej ofercie. 8. Wymagania dotyczące gwarancji zostały szczegółowo określone w projektowanych postanowieniach umowy- załącznik nr 5 do SWZ. Minimalny okres gwarancji wynosi 2 lata. Okres gwarancji stanowi kryterium oceny ofert dla wszystkich zadań częściowych
Vorherige Bekanntmachung: 610619-2025
Interne Kennung: PANS-DIZ/382/I/10/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zad. częściowe nr 1- Zakup wraz z dostawą modeli i trenażerów medycznych
Beschreibung: Zakres zadania: 1) Zestaw silikonowych ran przedstawiających odleżyny (stopnień 2-4)- 1 szt. 2) Zestaw ran pozorujących odleżyny (4 stadia)- 1 szt. 3) Zestaw ran przedstawiających odleżyny z tunelowaniem oraz kieszeniami- 1 szt. 4) Trenażer do wykonywania zabiegów dorektalnych i lewatywy- 2 szt. 5) Cyfrowy trenażer do nauki badania oka- 1 szt. 6) Cyfrowy trenażer do nauki badania ucha- 1 szt. 7) Trenażer do wkłuć dożylnych pod kontrolą USG zawierający (model 1)- 1 szt. 8) Model do nauki pobierania wymazów- 1 szt.
Interne Kennung: PANS-DIZ/382/I/10/25 cz. 1
Haupteinstufung (cpv): 34152000 Übungssimulatoren
Los: LOT-0002
Titel: Zad. częściowe nr 2- Zakup wraz z dostawą wyposażenia medycznego
Beschreibung: Zakres zadania: 1) Zestaw przeciwwstrząsowy -6 sztuk 2) Stadiometr 1 szt. 3) Infantometr do pomiaru długości niemowląt 1 szt. 4) Fałdomierz elektroniczny do pomiaru tkanki tłuszczowej 4 szt. 5) Orchidometr 2 szt. 6) Oftalmoskop -wziernik oczny 4 szt. 7) Otoskop 4 szt. 8) Młotek neurologiczny 4 szt. 9) Stroik laryngologiczny 2 szt. 10) Dermatoskop 4 szt. 11) Latarka laryngologiczna 4 szt. 12) Ochraniacz na łokieć lub pietę 8 szt. 13) Elektroniczny Termometr Bezkontaktowy 4 szt. 14) Ciśnieniomierz zegarowy ze stetoskopem 4 szt. 15) Pulsoksymetr Medyczny Napalcowy 4 szt. 16) Stetoskop dydaktyczny 2 szt. 17) Ciśnieniomierz elektroniczny z zasilaczem USB, podświetlany ekran, wykrywa arytmię 4 szt. 18) Autoklaw 1 szt. 19) Skaner żył/iluminator 1 szt. 20) Spirometr 1 szt. 21) Urządzenie do terapii podciśnieniowej rany z kompatybilnymi zestawami opatrunkowymi- 1 szt. 22) Atrapa panelu medycznego z wybranymi mediami- 1 szt.
Interne Kennung: PANS-DIZ/382/I/10/25 cz. 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33120000 Aufzeichnungssysteme und Untersuchungsgeräte, 33196000 Medizinische Hilfsmittel
Los: LOT-0003
Titel: Zad. częściowe nr 3- Zakup wraz z dostawą medycznych urządzeń transportowych
Beschreibung: Zakres zadania: 1) Wózko/ wanna- Wózek kąpielowo-transportowy- 1 szt. 2) Wózek do przewożenia chorych- 1 szt. 3) Wózek reanimacyjny- 1 szt. 4) Stół ze stali nierdzewnej- 1 szt. 5) Stół składany na kółkach- 5 szt.
Interne Kennung: PANS-DIZ/382/I/10/25 cz. 3
Haupteinstufung (cpv): 33193000 Behindertenfahrzeuge, Rollstühle und dazugehörige Ausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192100 Medizinische Betten