2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ogłoszenie o zamiarze bezpośredniego zawarcia umowy na świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego.
Beschreibung: 1. Nazwa i adres organizatora: Gmina Korfantów Rynek 4, 48-317 Korfantów. 2. Przewidywany tryb udzielenia zamówienia: - Art. 22 ust. 1 pkt 1 Ustawy PTZ – średnia wartość roczna przedmiotu umowy jest mniejsza niż 1 000 000 euro lub świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego dotyczy świadczenia tych usług w wymiarze mniejszym niż 300 000 kilometrów rocznie. - Art. 22 ust. 1 pkt 2 Ustawy PTZ – świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego wykonywane przez podmiot wewnętrzny, w rozumieniu rozporządzenia (WE) nr 1370/2007. 3. Rodzaj transportu oraz określenie linii komunikacyjnej: - publiczny transport zbiorowy - autobusowy; - świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na sieciach komunikacyjnych obejmujących teren Gminy Korfantów. Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na sieciach komunikacyjnych obejmujących teren Gminy Korfantów w 2027 r.. Planowane wozokilometry w zakresie przewozów w okresie realizacji umowy (w okresie 12 miesięcy): ok. 120 000 wkm. 4. Przewidywana data bezpośredniego zawarcia umowy: Nie wcześniej niż rok od publikacji niniejszego ogłoszenia. 5. Przewidywany czas trwania umowy: Przewiduje się zawarcie umowy na czas nie dłuższy niż 10 lat.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Art der Transportdienstleistungen: Busverkehr (innerstädtisch / regional)
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na terenie Gminy Korfantów
Beschreibung: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na sieciach komunikacyjnych obejmujących teren Gminy Korfantów w 2027 r. Planowane wozokilometry w zakresie przewozów w okresie realizacji umowy (w okresie 12 miesięcy): ok. 120 000 wkm.