See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup sprzętu komputerowego, monitorów i duplikatora dysku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu komputerowego, monitorów oraz duplikatora dysku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w opisie przedmiotu zamówienia załącznik nr 8 do SWZ, w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ, w formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ, w postanowieniach przyszłej umowy stanowiącej załączniki nr 2 do SWZ. Przedmiot zamówienia składa się z 4 pakietów. Pakiet 1 – Komputer stacjonarny oraz laptopy Pakiet 2 – Monitory od zastosowań w monitoringu Pakiet 3 – Monitory do zastosowań biurowych Pakiet 4 – Duplikator dysków
Vorherige Bekanntmachung: 757891-2025
Interne Kennung: ZP/69/2025/PN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: zgodnie z art.138 ust.4 ustawy PZP - składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer, 30213100 Tragbare Computer, 30231300 Bildschirme, 32323000 Video-Kontrollschirme, 30233153 CD- und DVD-Leser und/oder -Brenner
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1
Beschreibung: Pakiet 1 – Komputer stacjonarny oraz laptopy Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu komputerowego, monitorów oraz duplikatora dysku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w opisie przedmiotu zamówienia załącznik nr 8 do SWZ, w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ, w formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ, w postanowieniach przyszłej umowy stanowiącej załączniki nr 2 do SWZ. Przedmiot zamówienia składa się z 4 pakietów.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer, 30213100 Tragbare Computer
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2
Beschreibung: Pakiet 2 – Monitory od zastosowań w monitoringu Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu komputerowego, monitorów oraz duplikatora dysku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w opisie przedmiotu zamówienia załącznik nr 8 do SWZ, w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ, w formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ, w postanowieniach przyszłej umowy stanowiącej załączniki nr 2 do SWZ. Przedmiot zamówienia składa się z 4 pakietów.
Haupteinstufung (cpv): 32323000 Video-Kontrollschirme
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3
Beschreibung: Pakiet 3 – Monitory do zastosowań biurowych Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu komputerowego, monitorów oraz duplikatora dysku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w opisie przedmiotu zamówienia załącznik nr 8 do SWZ, w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ, w formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ, w postanowieniach przyszłej umowy stanowiącej załączniki nr 2 do SWZ. Przedmiot zamówienia składa się z 4 pakietów.
Haupteinstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4
Beschreibung: Pakiet 4 – Duplikator dysków Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu komputerowego, monitorów oraz duplikatora dysku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w opisie przedmiotu zamówienia załącznik nr 8 do SWZ, w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ, w formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ, w postanowieniach przyszłej umowy stanowiącej załączniki nr 2 do SWZ. Przedmiot zamówienia składa się z 4 pakietów.
Haupteinstufung (cpv): 30233153 CD- und DVD-Leser und/oder -Brenner