2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schoonmaak, Glasbewassing, Dieptereiniging, Vloeronderhoud en het aanvullen van Sanitaire Voorzieningen
Beschreibung: Schoonmaak, Glasbewassing, Dieptereiniging, Vloeronderhoud en het aanvullen van Sanitaire Voorzieningen De duur van de Overeenkomst is gesteld op drie jaar met de mogelijkheid deze driemaal met een jaar te verlengen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911300 Fensterreinigung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De duur van de Overeenkomst is gesteld op drie jaar met de mogelijkheid deze driemaal met een jaar te verlengen.
842985-2025 - Mededinging
Nederland – Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten – Schoonmaak, Glasbewassing, Dieptereiniging, Vloeronderhoud en het aanvullen van Sanitaire Voorzieningen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90900000 Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 90911300 Wassen van ramen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: