See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyposażenia, sprzętu i aparatury medycznej dla Brzeskiego Centrum Medycznego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa wyposażenia, sprzętu i aparatury medycznej dla Brzeskiego Centrum Medycznego” – 2 zadania: Część nr 1: Dostawa aparatury medycznej wg załączników nr 1.1 – 1.10 do SWZ; Część nr 2: Dostawa wyposażenia i sprzętu medycznego wg załączników nr 2.1 – 2.24 do SWZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 1.1 – 1.10 oraz 2.1 – 2.24 do SWZ. Opisane tam parametry stanowią minimalne wymagania jakościowe i techniczne zamawianego asortymentu. 3. Miejsce realizacji: Brzeskie Centrum Medyczne w Brzegu, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej, ul. Mossora 1, 49-301 Brzeg – Szpitalny Oddział Ratunkowy. 4. Dostarczony sprzęt objęty zamówieniem musi gwarantować bezpieczne jego użytkowanie oraz nie może zagrażać zdrowiu użytkowników. 5. Sprzęt będzie pozbawiony wszelkich blokad, kodów serwisowych itp. które po upływie gwarancji utrudniałyby Zamawiającemu dostęp do operacji serwisowych lub naprawę aparatu przez inny niż Wykonawca podmiot w przypadku nie korzystania przez Zamawiającego z serwisu pogwarancyjnego Wykonawcy. 6. Zamawiający dopuszcza sprzęt nie tylko zakupiony przez oficjalny/autoryzowany kanał sprzedaży, lecz przez każdy legalny kanał sprzedaży, jeśli będzie objęty wymaganą gwarancją/rękojmią w Polsce. Zamawiający nie wymaga, aby Wykonawca był związany jakąkolwiek formą prawną z producentem lub jego przedstawicielem. 7. Wykonawca zobowiązany jest do dostawy przedmiotu zamówienia w odpowiednich opakowaniach posiadających informację w języku polskim, wraz ze wskazaniem producenta co do właściwości przedmiotu zamówienia, zasad bezpieczeństwa użytkowania i terminów ważności, posiadające oznaczenie CE (o ile jest wymagane) i oznaczenia dotyczące sterylności bądź jałowości (jeżeli wymagają tego przepisy prawa). 8. Sprzęt medyczny musi być oznakowany w taki sposób, aby możliwa była identyfikacja zarówno produktu, jak i producenta. 9. Poprzez dostawę Zamawiający rozumie dostarczenie, wniesienie, montaż, podłączenie oraz uruchomienie sprzętu wraz ze wszystkimi niezbędnymi do jego należytego funkcjonowania elementami wynikającymi z zastosowanego przez Wykonawcę sposobu montażu oraz usunięcie opakowań. Powyższe czynności wykonawca wykonana siłami własnymi i na swój koszt w godzinach pracy Zamawiającego, po uprzednim telefonicznym uzgodnieniu terminu. 10. Wykonawca w ramach dostawy zobowiązany jest do przeprowadzenia szkolenia personelu Zamawiającego w zakresie obsługi dostarczonego sprzętu. 11. Pozostałe wymagania: Oferowany przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu na terenie RP i posiadać Deklaracje Zgodności oraz spełniać wymagania odpowiednich norm i przepisów, a w szczególności określonych w: 1) Ustawie z 07.04.2022r. o wyrobach medycznych (Dz.U. z 2022r., poz. 974 z późn. zm.), 2) Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z 05.11.2010r. w sprawie sposobu kwalifikacji wyrobów medycznych (Dz. U. z 2010r. Nr 215, poz. 1416), 3) Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z 17.02.2016r. w sprawie wymagań zasadniczych oraz procedur zgodności wyrobów medycznych (Dz. U. z 2016r. poz. 211). W przypadku zaoferowania sprzętu, które nie jest wyrobem medycznym, Zamawiający odstępuje od konieczności przedstawienia Deklaracji Zgodności i certyfikatu CE.
Vorherige Bekanntmachung: 729330-2024
Interne Kennung: PN/8/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1: Dostawa aparatury medycznej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa wyposażenia, sprzętu i aparatury medycznej dla Brzeskiego Centrum Medycznego”: Część nr 1: Dostawa aparatury medycznej wg załączników nr 1.1 – 1.10 do SWZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 1.1 – 1.10 do SWZ. Opisane tam parametry stanowią minimalne wymagania jakościowe i techniczne zamawianego asortymentu. 3. Miejsce realizacji: Brzeskie Centrum Medyczne w Brzegu, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej, ul. Mossora 1, 49-301 Brzeg – Szpitalny Oddział Ratunkowy. 4. Dostarczony sprzęt objęty zamówieniem musi gwarantować bezpieczne jego użytkowanie oraz nie może zagrażać zdrowiu użytkowników. 5. Sprzęt będzie pozbawiony wszelkich blokad, kodów serwisowych itp. które po upływie gwarancji utrudniałyby Zamawiającemu dostęp do operacji serwisowych lub naprawę aparatu przez inny niż Wykonawca podmiot w przypadku nie korzystania przez Zamawiającego z serwisu pogwarancyjnego Wykonawcy. 6. Zamawiający dopuszcza sprzęt nie tylko zakupiony przez oficjalny/autoryzowany kanał sprzedaży, lecz przez każdy legalny kanał sprzedaży, jeśli będzie objęty wymaganą gwarancją/rękojmią w Polsce. Zamawiający nie wymaga, aby Wykonawca był związany jakąkolwiek formą prawną z producentem lub jego przedstawicielem. 7. Wykonawca zobowiązany jest do dostawy przedmiotu zamówienia w odpowiednich opakowaniach posiadających informację w języku polskim, wraz ze wskazaniem producenta co do właściwości przedmiotu zamówienia, zasad bezpieczeństwa użytkowania i terminów ważności, posiadające oznaczenie CE (o ile jest wymagane) i oznaczenia dotyczące sterylności bądź jałowości (jeżeli wymagają tego przepisy prawa). 8. Sprzęt medyczny musi być oznakowany w taki sposób, aby możliwa była identyfikacja zarówno produktu, jak i producenta. 9. Poprzez dostawę Zamawiający rozumie dostarczenie, wniesienie, montaż, podłączenie oraz uruchomienie sprzętu wraz ze wszystkimi niezbędnymi do jego należytego funkcjonowania elementami wynikającymi z zastosowanego przez Wykonawcę sposobu montażu oraz usunięcie opakowań. Powyższe czynności wykonawca wykonana siłami własnymi i na swój koszt w godzinach pracy Zamawiającego, po uprzednim telefonicznym uzgodnieniu terminu. 10. Wykonawca w ramach dostawy zobowiązany jest do przeprowadzenia szkolenia personelu Zamawiającego w zakresie obsługi dostarczonego sprzętu. 11. Pozostałe wymagania: Oferowany przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu na terenie RP i posiadać Deklaracje Zgodności oraz spełniać wymagania odpowiednich norm i przepisów, a w szczególności określonych w: 1) Ustawie z 07.04.2022r. o wyrobach medycznych (Dz.U. z 2022r., poz. 974 z późn. zm.), 2) Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z 05.11.2010r. w sprawie sposobu kwalifikacji wyrobów medycznych (Dz. U. z 2010r. Nr 215, poz. 1416), 3) Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z 17.02.2016r. w sprawie wymagań zasadniczych oraz procedur zgodności wyrobów medycznych (Dz. U. z 2016r. poz. 211). W przypadku zaoferowania sprzętu, które nie jest wyrobem medycznym, Zamawiający odstępuje od konieczności przedstawienia Deklaracji Zgodności i certyfikatu CE.
Interne Kennung: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33123200 Elektrokardiografen
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2: Dostawa wyposażenia i sprzętu medycznego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa wyposażenia, sprzętu i aparatury medycznej dla Brzeskiego Centrum Medycznego”: Część nr 2: Dostawa wyposażenia i sprzętu medycznego wg załączników nr 2.1 – 2.24 do SWZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 2.1 – 2.24 do SWZ. Opisane tam parametry stanowią minimalne wymagania jakościowe i techniczne zamawianego asortymentu. 3. Miejsce realizacji: Brzeskie Centrum Medyczne w Brzegu, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej, ul. Mossora 1, 49-301 Brzeg – Szpitalny Oddział Ratunkowy. 4. Dostarczony sprzęt objęty zamówieniem musi gwarantować bezpieczne jego użytkowanie oraz nie może zagrażać zdrowiu użytkowników. 5. Sprzęt będzie pozbawiony wszelkich blokad, kodów serwisowych itp. które po upływie gwarancji utrudniałyby Zamawiającemu dostęp do operacji serwisowych lub naprawę aparatu przez inny niż Wykonawca podmiot w przypadku nie korzystania przez Zamawiającego z serwisu pogwarancyjnego Wykonawcy. 6. Zamawiający dopuszcza sprzęt nie tylko zakupiony przez oficjalny/autoryzowany kanał sprzedaży, lecz przez każdy legalny kanał sprzedaży, jeśli będzie objęty wymaganą gwarancją/rękojmią w Polsce. Zamawiający nie wymaga, aby Wykonawca był związany jakąkolwiek formą prawną z producentem lub jego przedstawicielem. 7. Wykonawca zobowiązany jest do dostawy przedmiotu zamówienia w odpowiednich opakowaniach posiadających informację w języku polskim, wraz ze wskazaniem producenta co do właściwości przedmiotu zamówienia, zasad bezpieczeństwa użytkowania i terminów ważności, posiadające oznaczenie CE (o ile jest wymagane) i oznaczenia dotyczące sterylności bądź jałowości (jeżeli wymagają tego przepisy prawa). 8. Sprzęt medyczny musi być oznakowany w taki sposób, aby możliwa była identyfikacja zarówno produktu, jak i producenta. 9. Poprzez dostawę Zamawiający rozumie dostarczenie, wniesienie, montaż, podłączenie oraz uruchomienie sprzętu wraz ze wszystkimi niezbędnymi do jego należytego funkcjonowania elementami wynikającymi z zastosowanego przez Wykonawcę sposobu montażu oraz usunięcie opakowań. Powyższe czynności wykonawca wykonana siłami własnymi i na swój koszt w godzinach pracy Zamawiającego, po uprzednim telefonicznym uzgodnieniu terminu. 10. Wykonawca w ramach dostawy zobowiązany jest do przeprowadzenia szkolenia personelu Zamawiającego w zakresie obsługi dostarczonego sprzętu. 11. Pozostałe wymagania: Oferowany przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu na terenie RP i posiadać Deklaracje Zgodności oraz spełniać wymagania odpowiednich norm i przepisów, a w szczególności określonych w: 1) Ustawie z 07.04.2022r. o wyrobach medycznych (Dz.U. z 2022r., poz. 974 z późn. zm.), 2) Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z 05.11.2010r. w sprawie sposobu kwalifikacji wyrobów medycznych (Dz. U. z 2010r. Nr 215, poz. 1416), 3) Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z 17.02.2016r. w sprawie wymagań zasadniczych oraz procedur zgodności wyrobów medycznych (Dz. U. z 2016r. poz. 211). W przypadku zaoferowania sprzętu, które nie jest wyrobem medycznym, Zamawiający odstępuje od konieczności przedstawienia Deklaracji Zgodności i certyfikatu CE.
Interne Kennung: LOT-0002
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage, 33182100 Defibrillator, 33192200 Medizinische Tische, 33192120 Krankenhausbetten