See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SVA/4620-444/2025: Usługa sprzedaży energii elektrycznej oraz zapewnienie świadczenia usługi dystrybucji energii elektrycznej do obiektu.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa sprzedaży energii elektrycznej oraz zapewnienie świadczenia usługi dystrybucji energii elektrycznej do obiektu. Usługę sprzedaży energii elektrycznej oraz zapewnienie świadczenia usługi dystrybucji energii należy prowadzić zgodnie z załączonymi warunkami przyłączenia.
Vorherige Bekanntmachung: 678944-2025
Interne Kennung: SVA/4620-444/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65310000 Stromversorgung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji dotyczące możliwości niezrealizowania do 50% zakresu przedmiotu Umowy określonego w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ lub możliwość zwiększenia do 30% zakresu przedmiotu Umowy określonego w formularzu cenowym. Realizacja postanowienia, o którym mowa powyżej, nastąpi w przypadku wystąpienia stosownych potrzeb ujawnionych po stronie Zamawiającego.