See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pierwsze wyposażenie w urządzenia medyczne, sprzęt i pomoce dydaktyczne pomieszczeń Centrum Pielęgniarstwa Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku - budynek dydaktyczny i Centrum Symulacji Medycznych - dostawa wraz z rozładunkiem, wniesieniem, zainstalowaniem, uruchomieniem urządzenia oraz dostarczeniem instrukcji stanowiskowej wraz z jej wdrożeniem, z podziałem na 10 części.
Beschreibung: Pierwsze wyposażenie w urządzenia medyczne, sprzęt i pomoce dydaktyczne pomieszczeń Centrum Pielęgniarstwa Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku - budynek dydaktyczny i Centrum Symulacji Medycznych - dostawa wraz z rozładunkiem, wniesieniem, zainstalowaniem, uruchomieniem urządzenia oraz dostarczeniem instrukcji stanowiskowej wraz z jej wdrożeniem, z podziałem na 10 części: Część nr 1 Wysokiej klasy symulator pacjenta małego dziecka – 1 kpl. Część nr 2 Fantom pielęgnacyjny osoby dorosłej – 4 kpl. Część nr 3 Symulator wysokiej wierności - 3 kpl. Część nr 4 Wysokiej klasy symulator pacjenta małego dziecka noworodka - 1 - kpl. Część nr 5 Fantom niemowlęcia do podstawowych procedur pielęgnacyjnych – 3 kpl. Część nr 6 Wysokiej klasy symulator pacjenta dorosłego – 2 kpl. Część nr 7 Fantom do nauki karmienia – 2 kpl. Część nr 8 Wysokiej klasy symulator pacjenta dziecka -1 szt. Część nr 9 Zaawansowany symulator porodowy z możliwością oceny rozwarcia szyjki macicy-1 szt. Część nr 10 Fantom noworodka, wcześniaka 25 tygodni - 1 szt.
Vorherige Bekanntmachung: 517039-2025
Interne Kennung: AZP.25.1.26.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34152000 Übungssimulatoren
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 1 Wysokiej klasy symulator pacjenta małego dziecka – 1 kpl.
Beschreibung: Część nr 1 Wysokiej klasy symulator pacjenta małego dziecka – 1 kpl.
Interne Kennung: AZP.25.1.26.2025.1
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 2 Fantom pielęgnacyjny osoby dorosłej – 4 kpl.
Beschreibung: Część nr 2 Fantom pielęgnacyjny osoby dorosłej – 4 kpl.
Interne Kennung: AZP.25.1.26.2025.2
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 3 Symulator wysokiej wierności - 3 kpl.
Beschreibung: Część nr 3 Symulator wysokiej wierności - 3 kpl.
Interne Kennung: AZP.25.1.26.2025.3
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 4 Wysokiej klasy symulator pacjenta małego dziecka noworodka - 1 - kpl.
Beschreibung: Część nr 4 Wysokiej klasy symulator pacjenta małego dziecka noworodka - 1 - kpl.
Interne Kennung: AZP.25.1.26.2025.4
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 5 Fantom niemowlęcia do podstawowych procedur pielęgnacyjnych – 3 kpl.
Beschreibung: Część nr 5 Fantom niemowlęcia do podstawowych procedur pielęgnacyjnych – 3 kpl.
Interne Kennung: AZP.25.1.26.2025.5
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 6 Wysokiej klasy symulator pacjenta dorosłego – 2 kpl.
Beschreibung: Część nr 6 Wysokiej klasy symulator pacjenta dorosłego – 2 kpl.
Interne Kennung: AZP.25.1.26.2025.6
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 7 Fantom do nauki karmienia – 2 kpl.
Beschreibung: Część nr 7 Fantom do nauki karmienia – 2 kpl.
Interne Kennung: AZP.25.1.26.2025.7
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 8 Wysokiej klasy symulator pacjenta dziecka -1 szt.
Beschreibung: Część nr 8 Wysokiej klasy symulator pacjenta dziecka -1 szt.
Interne Kennung: AZP.25.1.26.2025.8
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 9 Zaawansowany symulator porodowy z możliwością oceny rozwarcia szyjki macicy-1 szt.
Beschreibung: Część nr 9 Zaawansowany symulator porodowy z możliwością oceny rozwarcia szyjki macicy-1 szt.
Interne Kennung: AZP.25.1.26.2025.9
Los: LOT-0011
Titel: 10 Fantom noworodka, wcześniaka 25 tygodni - 1 szt.
Beschreibung: 10 Fantom noworodka, wcześniaka 25 tygodni - 1 szt.
Interne Kennung: AZP.25.1.26.2025.10