2. Verfahren
Verfahren
Titel: Přístroj pro zpracování buněk v uzavřeném prostoru
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka 1 ks přístroje pro zpracování buněk v uzavřeném prostoru s příslušenstvím. Součástí předmětu plnění též je poskytování záručních a pozáručních servisních služeb, průběžné a opakované dodávky spotřebního zdravotnického materiálu.
Interne Kennung: OŘN-104/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: VZZ - inflační vlivy při poskytování pozáručních servisních služeb , VZZ – průběžné a opakované dodávky SZM při zadavatelem předpokládané spotřebě za další 2 roky po uplynutí 5 let od uzavření smlouvy, VZZ – ve vztahu k maximálnímu odběru, kdy si zadavatel vyhrazuje právo od dodavatele ročně objednat a odebrat až o 100 % více, než je stanovený roční odhad spotřeby uvedený v cenové tabulce (příloha č.6 ZD), VZZ – Inflační vlivy při průběžných a opakovaných dodávkách SZM za 5 let s možností prodloužení za další 2 roky. Další vyhrazené změny závazku jsou uvedeny v bodě 8 Zadávací dokumentace.