8431-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Opoczno
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Opoczno
Beschreibung4.1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Opoczno. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje świadczenie usług polegających na odbiorze i zagospodarowaniu (odzysk i unieszkodliwienie) odpadów komunalnych ze wszystkich nieruchomości położonych w Gminie Opoczno, na których zamieszkują mieszkańcy, zgodnie z hierarchią postępowania z odpadami oraz wyposażeniem nieruchomości w pojemniki i worki do gromadzenia odpadów. 4.2. Szczegółowy opis dotyczący przedmiotu zamówienia i jego realizacji określają n/w załączniki: 1) załącznik nr 1 – Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia, 2) załącznik nr 1a – Uchwała nr X IX/208/2020 Rady Miejskiej w Opocznie z dnia 28 kwietnia 2020r. w sprawie uchwalenia Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Opoczno, 3) załącznik nr 1b – Uchwała nr XLV/494/2022 Rady Miejskiej w Opocznie z dnia 29 marca 2022r. zmieniająca uchwałę w sprawie uchwalenia Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Opoczno, 4) załącznik nr 1c - Uchwała nr LXIV/717/2023 Rady Miejskiej w Opocznie z dnia 30 października 2023r. zmieniająca uchwałę w sprawie uchwalenia Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Opoczno, 5) załącznik nr 1d - Uchwała nr XIX/209/2020 Rady Miejskiej w Opocznie z dnia 28 kwietnia 2020r. w sprawie określenia szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Opoczno i zagospodarowania tych odpadów, w zamian za uiszczoną przez właściciela nieruchomości opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi, 6) załącznik nr 1e - Uchwała nr XLV/493/2022 Rady Miejskiej w Opocznie z dnia 29 marca 2022r. zmieniająca uchwałę w sprawie określenia szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Opoczno i zagospodarowania tych odpadów, w zamian za uiszczoną przez właściciela nieruchomości opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi, 7) załącznik nr 1f - Uchwała nr XIX/210/2020 Rady Miejskiej w Opocznie z dnia 28 kwietnia 2020r. w sprawie zwolnienia w części z opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi właścicieli nieruchomości zabudowanych budynkami mieszkalnymi jednorodzinnymi kompostujących bioodpady stanowiące odpady komunalne w kompostowniku przydomowym, 8) załącznik nr 1g – Wykaz wszystkich nieruchomości/ punktów odbioru na terenie gminy Opoczno wraz z liczbą osób zamieszkałych na dzień 31.08.2024 r., 9) załącznik nr 1h – Wykaz nieruchomości, których właściciele zadeklarowali kompostowanie odpadów ulegających biodegradacji na dzień 31.08.2024 r., 10) załącznik nr 1i – Wykaz nieruchomości wielorodzinnych na terenie gminy Opoczno na dzień 31.08.2024 r., 11) załącznik nr 1j – Wykaz nieruchomości niezamieszkałych na terenie gminy Opoczno na dzień 31.08.2024 r., 12) załącznik nr 1k – Wykaz nieruchomości/ punktów odbioru z gminy Opoczno, które wymagają indywidualnego odbioru odpadów komunalnych na dzień 31.08.2024 r., 13) załącznik nr 1l – Protokół kontroli stwierdzający niedopełnienie obowiązku segregacji odpadów przez właściciela nieruchomości zamieszkałej na terenie gminy Opoczno, sporządzony przez Wykonawcę usługi odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych, 14) Załącznik nr 2 do SWZ – projekt umowy, który stanowi integralną część SWZ. Przywołana numeracja jest zgodna z SWZ.
Vorherige Bekanntmachung688805-2024
Interne KennungZP.271.37.2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
LosLOT-0001