2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obsługa bankowa budżetu Miasta Krakowa oraz udzielanie kredytu w rachunku bieżącym w latach 2026-2031
Beschreibung: 1. Nazwa zamówienia: Obsługa bankowa budżetu Miasta Krakowa oraz udzielanie kredytu w rachunku bieżącym w latach 2026-2031. 2. Przedmiotem zamówienia jest prowadzenie obsługi bankowej Gminy Miejskiej Kraków, tj. 163 jednostek posiadających samodzielną obsługę finansowo-księgową [w tym m.in. Urząd Miasta Krakowa i Miejskie Centrum Obsługi Oświaty (MCOO)] oraz 209 jednostek budżetowych będących w obsłudze finansowo-księgowej MCOO, czyli razem 372 jednostki oraz udzielanie kredytu w rachunku bieżącym w latach 2026–2031. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera umowa wraz z załącznikami.
Vorherige Bekanntmachung: 520587-2025
Interne Kennung: OR-10.271.50.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66110000 Bankdienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Obsługa bankowa budżetu Miasta Krakowa oraz udzielanie kredytu w rachunku bieżącym w latach 2026-2031. 2. Przedmiotem zamówienia jest prowadzenie obsługi bankowej Gminy Miejskiej Kraków, tj. 163 jednostek posiadających samodzielną obsługę finansowo-księgową [w tym m.in. Urząd Miasta Krakowa i Miejskie Centrum Obsługi Oświaty (MCOO)] oraz 209 jednostek budżetowych będących w obsłudze finansowo-księgowej MCOO, czyli razem 372 jednostki oraz udzielanie kredytu w rachunku bieżącym w latach 2026–2031. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera umowa wraz z załącznikami.