2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa dostawa paliwa gazowego
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa, obejmująca sprzedaż i świadczenie usług dystrybucji, gazu ziemnego wysokometanowego o symbolu E do obiektów Zamawiającego, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. – Prawo energetyczne (t.j. w Dz.U. z 2024, poz. 266) realizowana dla Miasta Poznania, pl. Kolegiacki 17, 61-841 Poznań, Biblioteki Raczyńskich, pl. Wolności 19, 61-739 Poznań, Zarządu Komunalnych Zasobów Lokalowych, ul. Matejki 57, 60-770 Poznań, w tym dla odbiorców chronionych. Odbiorcami chronionymi są podmiot zaliczane w całości lub częściowo do grupy odbiorców zgodnie z art. 62b ust. 1 pkt 2 lit. b), c) oraz d) ustawy Prawo energetyczne, co do których mocą przepisów ustawy z dnia 26 stycznia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach służących ochronie odbiorców paliw gazowych w związku z sytuacją na rynku gazu (Dz.U. z 2022, poz. 202) taryfy stosowane są do dnia 31 grudnia 2027 r. 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia m.in. listę punktów poboru wraz z grupami taryfowymi, mocami umownymi i planowanymi ilościami poboru paliwa gazowego oraz ochroną taryfową zawiera Specyfikacja punktów poboru gazu w 2026, stanowiąca załącznik nr 11 do SWZ. 3) Dostarczane paliwo gazowe musi spełniać standardy techniczne zgodnie z zapisami ustawy Prawo energetyczne, aktami wykonawczymi oraz Polskimi Normami. 4) Szczegółowy opis warunków realizacji przedmiotu zamówienia określony został we wzorach umów, stanowiących załączniki nr 12 – 14 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 634531-2025
Interne Kennung: ZPb-II.271.124.2025.DK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09120000 Gasförmige Brennstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09123000 Erdgas, 60300000 Transport in Rohrfernleitungen, 65200000 Gasversorgungsunternehmen und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0001