843218-2025 - Ergebnis
Niederlande – Dienstleistungen von Ingenieurbüros – Kennistaak ruimte, milieu en cultuurhistorie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKennistaak ruimte, milieu en cultuurhistorie
BeschreibungHet project betreft het van A tot Z (inhoud, vorm en organisatie) organiseren van kennisbijeenkomsten voor de kennistaak Meerjarenprogramma Infrastructuur, Ruimte en Transport. 2 jaar met een optie tot verlenging van nog eens 2 jaar
Interne Kennung31211661
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
LosLOT-0000
Beschreibung-
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenDe opdracht bevat een optie tot verlenging van 2 jaar.