84322-2026 - Ergebnis
Polen – Notfalleinsatzfahrzeuge – DOSTAWA 1 SZTUKI ŚREDNIEGO SAMOCHODU RATOWNICZO – GAŚNICZEGO Z FUNKCJĄ DOSTARCZANIA WODY DO CELÓW BYTOWYCH DLA KOMENDY MIEJSKIEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W TORUNIU
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDOSTAWA 1 SZTUKI ŚREDNIEGO SAMOCHODU RATOWNICZO – GAŚNICZEGO Z FUNKCJĄ DOSTARCZANIA WODY DO CELÓW BYTOWYCH DLA KOMENDY MIEJSKIEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W TORUNIU
BeschreibungPostępowanie w trybie art. 132 (przetarg nieograniczony) o wartości zamówienia przekraczającej progi unijne, o jakich stanowi art. 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (tj. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 ze zmianami)
Interne KennungMT.2370.3.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Rodzaj zamówienia – dostawa. 2. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1 sztuki średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego z funkcją dostarczania wody do celów bytowych z napędęm 4x4 na potrzeby Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu Wspólny Słownik Zamówień CPV: 34144200 - 0 POJAZDY SŁUŻB RATOWNICZYCH 34144210 - 3 WOZY STRAŻACKIE 3. Zakup pojazdów ma na celu realizację zadań z zakresu ochrony ludności i obrony cywilnej. 4. Przedmiot zamówienia powinien spełniać następujące wymagania: a) odpowiadać wszystkim cechom określonym w specyfikacji warunków zamówienia, b) być fabrycznie nowy i zgodny z obowiązującymi normami. 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia (specyfikacje techniczne), a szczegółowe warunki realizacji załącznik nr 4 do SWZ – projekt umowy. 6. Ilekroć SWZ odwołuje się do znaku towarowego, patentu lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi, Wykonawca może zastosować wskazane w SWZ lub równoważne, spełniające wymogi techniczne oraz posiadające właściwości użytkowe zgodne z wymaganiami określonymi w SWZ. 7. W przypadku, gdy Wykonawca zaproponuje produkt równoważny, informacja o tym musi się znaleźć w ofercie (w załączonym do formularza ofertowego opisie przedmiotu zamówienia po uzupełnieniu kolumny nr 3 przez Wykonawcę – wzór załącznik nr 1 do SWZ).
Interne KennungMT.2370/3/2025