See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SEZ, II. etapa sanace staré ekologické zátěže v areálu Odien Real Estate a.s.
Beschreibung: Předmětem zakázky je realizace sanačně demoličních prací v západní a východní části areálu společnosti Odien Real Estate a.s. a související činnosti v následujícím členění: • provedení doprůzkumu stavebních konstrukcí, • přípravné výkony včetně vypracování realizačního projektu, • zajištění potřebných úředních povolení, • přeložky inženýrských sítí, • odpojení demolovaných objektů od inženýrských sítí, • demolice určených objektů včetně odstranění vyprodukovaných odpadů, • sanace podzemních vod, • postsanační monitoring.
Interne Kennung: MF-17671/2022/4501-116
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90722100 Sanierung von Industriestandorten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90522100 Abtragen von verseuchtem Boden, 90522200 Beseitigung von verseuchtem Boden, 45112400 Aushubarbeiten, 45112320 Landgewinnungsarbeiten, 45111100 Abbrucharbeiten, 90743100 Überwachung giftiger Stoffe
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazené změny jsou uvedeny v závazném návrhu smlouvy, který je nedílnou součástí zadávací dokumentace.