2. Verfahren
Verfahren
Titel: RAAMCONTRACT VOOR HET OPHALING EN VERWERKING VAN KLEIN GEVAARLIJK AFVAL VAN DE INTERCOMMUNALE OVEREENKOMSTIG DE BETREFFENDE REGELGEVING
Beschreibung: Voorwerp van deze diensten: Ophaling en verwerking klein gevaarlijk afval van de Intercommunale overeenkomstig de betreffende regelgeving. Toelichting: Het KGA (Klein Gevaarlijk Afval) van huishoudelijke oorsprong wordt ingezameld via huis-aan-huis ronde, met bestemming het Regionaal Overslag Station (ROS) van Intradura, of klassieke recyclageparken. De verwerking van dit KGA alsook het transport naar de eindverwerker dient georganiseerd te worden door een dienstverlener overeenkomstig de betreffende regelgeving. Het ingezamelde KGA wordt eigendom van de dienstverlener. Plaats van dienstverlening: Intradura, Dorent 5 te 1620 Drogenbos, of een recyclagepark gelegen in volgende gemeenten of steden: Asse, Beersel, Bever, Dilbeek, Drogenbos, Grimbergen, Halle, Kapelle-op-den-Bos, Lennik, Linkebeek, Merchtem, Opwijk, Overijse, Pajottegem, Pepingen, Roosdaal, Sint-Pieters-Leeuw, Ternat, Wemmel en Hoeilaart, Overijse en Tervuren.
Interne Kennung: ID/KGA/2026-2028/GHE
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ID/KGA/2026-2028/GHE - 1
Interne Kennung: 1