843348-2025 - Ergebnis
Niederlande – Feuerversicherungen – Brandverzekering UGV Diverse (onderwijs) Stichtingen in de regio Nijmegen
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBrandverzekering UGV Diverse (onderwijs) Stichtingen in de regio Nijmegen
BeschreibungHet doel van de Aanbestedingsprocedure is het sluiten van de Overeenkomst met één of meerdere Opdrachtnemer(s) voor een uitgebreide gevarenverzekering ten behoeve van de eigendommen van de AD. Het betreft hier diverse (onderwijs) stichtingen in de regio Nijmegen. .
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungBrandverzekering UGV Diverse (onderwijs) Stichtingen in de regio Nijmegen
Interne Kennung1
Haupteinstufung (cpv): 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen