84340-2025 - Wettbewerb
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – Zakup średniego samochodu ratowniczo - gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Wierzchowie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup średniego samochodu ratowniczo - gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Wierzchowie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa realizowana w ramach zadania pn.: „Zakup średniego samochodu ratowniczo - gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Wierzchowie”,tj. realizacja przez Wykonawcę wszelkich działań, które doprowadzą do dostarczenia średniego samochodu ratowniczo - gaśniczego spełniającego wszystkie wymagania określone dokumentami zamówienia, o których mowa w ust. 2. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do specyfikacji warunków zamówienia, zwanej dalej „SWZ”. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w załączniku nr 3 do SWZ (projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego). Zamówienie realizowane w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Pomorza Zachodniego 2021-2027, Priorytet 2 Fundusze Europejskie na rzecz zielonego Pomorza Zachodniego, Działanie 2.15 Wzmocnienie służb ratownictwa.”.
Interne Kennung: ZP.271.1.2025.RB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001