2. Verfahren
Verfahren
Titel: Meubilair
Beschreibung: De opdracht betreft het adviseren over, het leveren en installeren van en het service verlenen inzake schoolmeubilair (waaronder leerpleinen) en kantoormeubilair aan Onderwijsstichting KempenKind. Opdrachtnemer voert de opdracht uit conform het programma van eisen zoals opgenomen in Bijlage 1. Het doel van de opdracht is om met meerdere schoolmeubelleveranciers een samenwerking aan te gaan waarin merkonafhankelijk adviseren, het beschikken over kwalitatief hoogwaardige meubels, een goede service en kostenbeheersing centraal staan zodat opdrachtgever naar tevredenheid wordt voorzien van meubilair op alle locaties van opdrachtgever. De maximale waarde van de raamovereenkomst is vastgesteld op een totaal van maximaal € 850.000 inclusief btw. Hierbij is rekening gehouden met toekomstige indexeringen. Uitgebreide informatie over de omvang van de opdracht bevindt zich in de aanbestedingsleidraad.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: -
Interne Kennung: 1
843406-2025 - Mededinging
Nederland – Meubilair – Meubilair
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Meubilair
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39100000 Meubilair
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: -
Interne identificatiecode: 1