843489-2025 - Ergebnis
Niederlande – Finanzierungs-Leasing – Europees openbare aanbesteding - Wmo hulpmiddelen
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelEuropees openbare aanbesteding - Wmo hulpmiddelen
BeschreibungHet doel van de aanbestedingsprocedure is om met maximaal twee Inschrijvers een identieke raamovereenkomst te sluiten voor het uitvoeren van het inpassen, selecteren, leveren, onderhouden en repareren van Wmo hulpmiddelen. Bij de raming van de opdrachtwaarde is uitgegaan van de maximale looptijd van de overeenkomst: vier jaar met twee optiejaren (totaal zes jaar). Op basis van een jaarlijkse prijsindexatie van 4% en een volumetoename van 1% is een totale opdrachtwaarde van € 14.668.942 berekend. Aan deze geraamde waarde/omvang van de opdracht kunnen geen rechten worden ontleend.
Interne Kennung2278031
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensEuropees openbare aanbesteding
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66114000 Finanzierungs-Leasing
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33196000 Medizinische Hilfsmittel
5. Los
LosLOT-0000
TitelWmo hulpmiddelen
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenBinnen de overeenkomst zijn verlengingsopties opgenomen van 2-maal 12 maanden.